رزومه آگهی اگهی کار راننده
یک ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:اگهی کار راننده


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:حراست راننده مدیر عامل


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟بیشتر از ۱۰ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ماهانه
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر

شماره تماس: 09195109030
آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:

سابقه کار 18سال

حراست راننده مدیر عامل

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

نیروی کار مهار و کاریابی انلاین

در دنیای امروز، با پیچیدگی های مختلفی روبرو هستیم که باعث ایجاد چالش های جدیدی در بازار کار شده است. یکی از این چالش ها، نیاز به نیروی کار مهار و با تجربه است که اغلب برای کسب و کارها مشکل اصلی محسوب می‌شود. از طرف دیگر، افرادی که دنبال کار هستند نیز با مشکلاتی مانند پیدا کردن فرصت های شغلی مناسب و ارتباط با کارفرمایان مواجه هستند.

دیدن متن کامل

کار در کافه و شرایط کاری

کار در صنعت خدمات غذایی، به ویژه در کافه‌ها، یکی از شغل‌های پرطرفدار و پوپولر در جوامع امروزی است. اما شرایط کاری و زندگی کارگران در این صنعت ممکن است متنوع و گاهاً دشوار باشد. در این مقاله به بررسی شرایط کاری در کافه‌ها و اهمیت آن برای کارگران و صاحبان کسب و کار می‌پردازیم.

دیدن متن کامل

ضرورت توجه به مسائل ایمنی برای کارگران غیررسمی و فاقد قرارداد

رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران با اشاره به پیوستن ایران به مقاوله نامه ۱۵۵ سازمان جهانی کار گفت: در راستای این مقاوله نامه باید نگاهی به مشاغل غیررسمی و کارگرانی که فاقد قرارداد کار هستند هم بشود .

دیدن متن کامل

شغل های پر درامد  در دنیا

در دنیای امروزه، انتخاب شغل یکی از مهمترین تصمیمات زندگی برای هر فرد است. بسیاری از افراد به دنبال شغل های پر درآمد و پرفراز و نشیب هستند تا بتوانند زندگی لاکچری و آرامش بیشتری را تجربه کنند. در این مقاله به بررسی شغل های پر درآمد در دنیا می‌پردازیم و به بررسی اینکه چه عواملی باعث موفقیت و پر درآمد بودن این شغل ها می‌شود.

دیدن متن کامل

بازار داغ لباس مجلسی در پایان صفر قیمت مزون ها دود از سرتان بلند می کند

پایان ماه صفر معمولا به راه افتادن دوباره مراسم‌های عروسی معروف است. مراسم‌هایی که چه برای میزبان و چه برای میهمان هزینه ساز است و اولین نیاز برای شرکت در چنین مراسم‌هایی تهیه لباس مناسب است. اغلب در هفته‌های پایانی ماه صفر خیاط‌ها با خیل حجیمی از سفارش روبرو می‌شوند. سفارش‌هایی که از پیراهن‌های مجلسی زنانه تا کت و شلوارهای مردانه ادامه‌دار است. برخی از مردم به جای خرید و تهیه لباس به صورت آماده از بازار، به خیاط‌ها مراجعه می‌کنند و لباس مورد نظرشان را سفارش می‌دهند.

دیدن متن کامل

خبر جدید از آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی

ایسنا : زمان توزیع کارت شرکت در جلسه آزمون تأسیس و فعالیت شرکت‌های حمل و نقل بین المللی کالا سازمان راهداری و حمل و نقل جادهای وزارت راه و شهرسازی مشخص شد.

دیدن متن کامل