دسته آگهی آگهی کار هلدینگ و سرمایه گذاری
2 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار هلدینگ و سرمایه گذاری


عنوان آگهی:هلدینگ تجاری


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه دارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ماهانه
همراه جای خواب باشد؟ بله

شماره تماس: 09224006399
آدرس حدودی:گیلان/تهران
توضیحات:

هلدینگ تجاری، اداری،در زمینه واردات وصادرات،فروش،در کشور های آسیایی و اروپایی دستمزد: از۲۲تا۳۵میلیون

هلدینگ تجاری

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

اشتغال و سرمایه‌گذاری نکنیم باید به توسعه زندان‌ها فکر کنیم

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مجید خدابخش پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان اردبیل اظهار داشت: ما باید تمام توان خود را در حل مشکلات اقتصادی، رونق تولید، اشتغال و جذب سرمایه‌گذاری‌ها به کار گیریم که اگر این کار را نکنیم قطعاً منابع ما صرف توسعه نیروی انتظامی، دادگستری، زندان، برخورد با مجرمان و بسیاری از گروه‌های مختلف می‌شود.

دیدن متن کامل

اهمیت مدیریت استرس در فضای کسب و کار

به گزارش خبرگزاری مهر، سید صدرالدین نجاتی گیلانی، کارشناس حوزه کسب و کار درباره راهکارهایی برای مدیریت کسب و کار و بهبود آن در برنامه‌ای تلویزیونی گفت: هنگامی که مدل کسب و کار را آماده کردیم، در گام بعدی باید خود را آماده سازیم. برای تحقق این امر لازم است که شخصیت و مهارت خود را به خوبی بشناسیم. در واقع ما باید قبول کنیم که شروع یک کسب و کار، فرهنگ زندگی ما را تغییر می‌دهد.

دیدن متن کامل

اگهی برای یافتن نیروی ماهر برای کار

در دنیای امروزه رقابت بین شرکت‌ها برای یافتن نیروی انسانی ماهر و با تجربه بسیار شدید شده است. با توجه به پیشرفت‌های فناوری و تغییرات سریع در بازار کار، یافتن کارکنانی که دارای مهارت‌های مورد نیاز برای انجام وظایف خاصی هستند، چالش بزرگی برای شرکت‌ها به حساب می‌آید. از این رو، اگهی‌ها به عنوان یک روش موثر برای جلب نیروی کار ماهر و کارآمد مورد توجه قرار گرفته است.

دیدن متن کامل

شرایط کار برای ادمین اینستاگرام

با پیشرفت روزافزون فناوری و افزایش استفاده افراد از شبکه‌های اجتماعی، نیاز به مدیریت صحیح و حرفه‌ای این شبکه‌ها افزایش یافته است. یکی از مهمترین شبکه‌های اجتماعی که در حال حاضر بسیار محبوب است، اینستاگرام است. این شبکه اجتماعی که از سال ۲۰۱۰ فعالیت خود را آغاز کرده است، امروزه بیش از یک میلیارد کاربر فعال دارد. ادمین یا مدیریت اینستاگرام یکی از مهمترین نقش‌ها در موفقیت یک حساب اینستاگرام دارد. در این مقاله به شرایط کار برای ادمین اینستاگرام و چالش‌هایی که او ممکن است با آن روبرو شود، پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

تاثیر هوش مصنوعی بر بازار کار

هوش مصنوعی یکی از فناوری‌های پیشرفته و نوآوری‌های بزرگ در دنیای امروز است که به سرعت در حال تغییر و تحول است. این فناوری قدرتمند توانایی تحلیل داده‌ها، پیش‌بینی الگوها و انجام وظایف پیچیده را داراست. با این حال، تاثیر هوش مصنوعی بر بازار کار نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند و می‌تواند تغییرات عمده‌ای در نحوه کارکرد و ساختار بازار کار به وجود آورد. در این مقاله، تاثیر هوش مصنوعی بر بازار کار را بررسی خواهیم کرد و اینکه چگونه این فناوری می‌تواند زیرساخت‌ها و فرصت‌های جدیدی برای افراد و شرکت‌ها ایجاد کند.

دیدن متن کامل

متقاضیان کار در خارج کشور بخوانند

دفتر توسعه نهاد‌های اشتغال و هدایت نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای شرایط و موارد مورد نیاز جهت اطلاع متقاضیان کار در خارج از کشور پیش از ثبت‌نام در دفاتر کاریابی خارجی را اعلام کرد.

دیدن متن کامل