رزومه آگهی آگهی کار عمران و ساخت سازی
3 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار عمران و ساخت سازی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:کاشی کاری


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟بیشتر از ۱۰ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر

شماره تماس: 09904636712
آدرس حدودی:همدان/همدان
مهارت ها:

کاشی کاری سرامیک پله قرنیز نما موزائیک درخدمت همشهریان عزیز


کاشی کاری

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

کارگران، آسیب پذیرترین قشر در برابر تورم

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،کارگران و حقوق بگیران در شرایط تورمی آسیب پذیر ترین قشر کسب و کار محسوب می شوند.کسبه و کارفرمایان، تولید و توزیع کالا و خدمات خود را با تورم هر ساله متناسب می‌کنند و مزدبگیران دولتی نیز دستکم از امنیت شغلی مناسبی برخوردارند و همچنین فرصت های اشتغال جانبی نیز دارند اما این کارگرانند که نه تنها افزایش حداقل دستمزدهایشان همیشه از تورم پایین تر بوده بلکه حتی از امنیت شغلی مناسبی نیز برخوردار نیستند .

دیدن متن کامل

بازاریابی و تبلیغ کسب و کار با انتشار اگهی

تبلیغات و بازاریابی یکی از عناصر اساسی برای موفقیت کسب و کارها است. توانایی جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی از طریق تبلیغات و بازاریابی موثر، می تواند به رشد و توسعه پایدار کسب و کار کمک کند. انتشار اگهی ها یکی از روش های مهم در بازاریابی و تبلیغات است که می تواند به شناخت برند و جذب مشتریان کمک کند.

دیدن متن کامل

لطیفی: مسئله هوشمندسازی در استخدام دولتی مدنظر قرار می‌گیرد

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم،‌ میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی در حاشیه نشست هفتگی هیئت دولت در پاسخ به سوالی درباره نظر این سازمان پیرامون نحوه استخدام‌های دولتی که در برنامه هفتم توسعه به آن تصریح شده، گفت:اعتقاد ما این است که در بحث استخدام اولا باید اثر فناوری را ببینیم چرا که به هر حال فناوری‌ها نیازهای ما به بخشی از نیروی انسانی را تغییر داده است.

دیدن متن کامل

اهمیت اگهی تبلیغات کسب و کار در جذب مشتریان و افزایش فروش

تبلیغات موثر، می‌توانند به شما کمک کنند تا به مشتریان خود اعتماد ایجاد کنید و ارتباط برقرار کنید. با ارائه پیام‌های مناسب و جذاب، مشتریان احتمالاً به خدمات یا محصولات شما علاقه‌مند شوند و از آنها استفاده کنند. علاوه بر این، تبلیغات می‌توانند به شما کمک کنند تا بازاریابی رقابتی داشته باشید و از رقبا پیشی بگیرید. اهمیت تبلیغات در جذب مشتریان و افزایش فروش به نحو قابل توجهی افزایش می‌یابد و بنابراین برای هر کسب و کاری امری ضروری و حیاتی به حساب می‌آید.

دیدن متن کامل

وزیر علوم: بورس صنعت اشتغال را زیاد و مهاجرت را کم می‌کند

وزیر علوم از ابلاغ دستورالعمل پرداخت پژوهانه جامع در حوزه‌های مختلف اعم از حوزه‌های علمی، پژوهشی، ورزشی، هنری و غیره به اعضای هیأت علمی و پژوهشگران خبر داد.

دیدن متن کامل

اگهی کار در تهران

تهران به عنوان پایتخت ایران، یکی از پرجمعیت‌ترین و پرترافیک‌ترین شهرهای کشور است. این شهر به عنوان مرکز فرهنگی، اقتصادی و تجاری ایران، همواره جذابیت‌های فراوانی برای افراد جویای کار داشته است. از این رو، اگهی های استخدام در تهران به عنوان یکی از مهمترین راه‌های جذب نیروی کار در این شهر، مورد توجه قرار گرفته است.

دیدن متن کامل