رزومه آگهی اگهی کار کارگر ساده
5 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:اگهی کار کارگر ساده


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:کارگر ساده


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟حداقل ۱ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ثابت ماهانه
نیاز به جای خواب دارید؟ بله

شماره تماس: 09210135600
آدرس حدودی:همدان/اسدآباد
توضیحات:

دنبال کار هستم

کارگر ساده

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

مهارت های لازم جهت اشتغال

در دنیای امروز، بازار کار بسیار رقابتی و پویا است و افراد باید برای اشتغال و پیشرفت حرفه‌ای خود، به مهارت‌های خاصی دست یابند. این مهارت‌ها از جنبه‌های مختلفی مانند فنی، ارتباطی، رهبری و تجاری می‌توانند برای یک فرد بسیار ارزشمند باشند. در این مقاله به بررسی مهارت‌های لازم جهت اشتغال پرداخته و نکات مهمی را برای توسعه این مهارت‌ها مورد بررسی قرار می‌دهیم.

دیدن متن کامل

اگهی کسب و کار

اگهی کسب و کار یکی از روش های مهم برای تبلیغ محصولات و خدمات است که به کسب و کارها کمک می کند تا به مخاطبان خود دسترسی بیشتری داشته باشند و بازاریابی موثرتری را انجام دهند. با پیشرفت فناوری و انتشار اینترنت، اگهی های کسب و کار بیشتر به صورت آنلاین انجام می شوند. این اگهی ها می توانند به صورت تصویری، متنی یا ویدئویی باشند و اطلاعات دقیقی در مورد محصول یا خدمات ارائه شده را به مخاطبان ارائه کنند.

دیدن متن کامل

اگهی کار برای دانشجویان

در امروزه با توجه به رشد روزافزون فناوری و اینترنت، دانشجوان به دنبال فرصت‌های کاری مختلف هستند. اگهی‌های کار برای دانشجویان یکی از راه‌های موثر برای یافتن فرصت‌های شغلی مناسب می‌باشد. این اگهی‌ها می‌توانند شامل مواردی مانند پروژه‌های تحقیقاتی، استخدام در شرکت‌های فناوری، کارهای پاره‌وقت و یا کارهای فریلنسری باشند. از آنجایی که دانشجویان به دنبال تجربه کاری و کسب درآمد هستند

دیدن متن کامل

فواید استخدام پرستار کودک در منزل

امروزه با توجه به شاغل بودن پدران و مادران، در جامعه، نیاز خانواده هایی که کودک خردسال دارند به پرستار مخصوص و آموزش دیده کودک جزوی از ضروریات خانواده ها می باشد. ضمن این که بخاطر این که تعداد مهد کودک هایی که مراقبت از خردسالان را برعهده می گیرند محدود می باشد در خیلی از شهرها استخدام پرستار کودک ضروری ترین کاری است که والدین بایستی برای کودک خود انجام دهند‌. استخدام پرستار کودک در منزل فوایدی به همراه دارد.

دیدن متن کامل

داشتن دارمد بالا 50 میلیون برای کار،ساده است افزایش مهارت

روند کسب و کارها و شغل‌ها در حال تغییر است و هر روز رقابت بین شرکت‌ها بیشتر و بیشتر می‌شود. برای بقا و رشد در این محیط رقابتی، لازم است که افراد به دنبال راه‌هایی برای افزایش درآمد خود باشند. یکی از روش‌های مهم برای بهبود وضعیت مالی، انجام کار با درآمد بالا است. در این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازیم و راه‌هایی برای کسب درآمد بالای 50 میلیون تومان را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم.

دیدن متن کامل

نکات اگهی نویسی

اگهی نویسی، یکی از ابزارهای اساسی در بازاریابی است که می‌تواند به رشد و توسعه کسب و کار شما کمک کند. با رعایت نکات مهم اگهی نویسی مانند انتخاب عنوان مناسب، استفاده از تصاویر و ویدیوها، توضیح مزایا و معایب محصول، ایجاد فرصت‌های ویژه، ایجاد ارتباط با مشتریان و پیگیری و اندازه‌گیری نتایج، می‌توانید اگهی‌های مؤثری طراحی و اجرا کنید و به دستیابی به اهداف بازاریابی خود نزدیک شوید.

دیدن متن کامل