رزومه آگهی آگهی کار عمران و ساخت سازی
3 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار عمران و ساخت سازی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:بنا بنایی بازسازی و نوسازی


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟بیشتر از ۱۰ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر

شماره تماس: 09052119617
آدرس حدودی:اصفهان/اصفهان
توضیحات:

درود انجام کارهای ساختمان به صورت خرد و کلان با اکیپ کامل بنایی کارگری و ابزار کار از صفرتا صد ساختمان لطفا اعتماد کنید

بنا بنایی بازسازی و نوسازی

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

کار در کافه و شرایط کاری

کار در صنعت خدمات غذایی، به ویژه در کافه‌ها، یکی از شغل‌های پرطرفدار و پوپولر در جوامع امروزی است. اما شرایط کاری و زندگی کارگران در این صنعت ممکن است متنوع و گاهاً دشوار باشد. در این مقاله به بررسی شرایط کاری در کافه‌ها و اهمیت آن برای کارگران و صاحبان کسب و کار می‌پردازیم.

دیدن متن کامل

اگهی کار برای دانشجویان

در امروزه با توجه به رشد روزافزون فناوری و اینترنت، دانشجوان به دنبال فرصت‌های کاری مختلف هستند. اگهی‌های کار برای دانشجویان یکی از راه‌های موثر برای یافتن فرصت‌های شغلی مناسب می‌باشد. این اگهی‌ها می‌توانند شامل مواردی مانند پروژه‌های تحقیقاتی، استخدام در شرکت‌های فناوری، کارهای پاره‌وقت و یا کارهای فریلنسری باشند. از آنجایی که دانشجویان به دنبال تجربه کاری و کسب درآمد هستند

دیدن متن کامل

انتشار اگهی رایگان

در دنیای امروز، انتشار اگهی ها و آگهی های تبلیغاتی برای فروش کالاها و خدمات یکی از روش های مهم و حیاتی برای جذب مشتریان و افزایش فروش است. با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت، انتشار آگهی ها از طریق رسانه های مختلف نظیر روزنامه ها، تلویزیون، رادیو، اینترنت و شبکه های اجتماعی رو به افزایش بوده است. یکی از روش های محبوب برای انتشار آگهی ها، استفاده از خدمات انتشار آگهی رایگان است که به کمک آن می توان به راحتی و بدون هزینه های بزرگی آگهی های خود را منتشر کرد.

دیدن متن کامل

قرارداد موقت دغدغه همیشگی کارگران روزمزدها از هیچ کجا حمایت نمی‌شوند

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور با اشاره به اینکه قراردادهای موقت آسیب جدی به امنیت شغلی وارد کرده است گفت:کارگری که خود وضعیت چند ماه دیگر خود را نمی‌داند چه طور و با چه امیدی خواهد توانست برای بقیه کاری انجام دهد؟

دیدن متن کامل

سایت اگهی رایگان برای کارجویان و ساخت رزومه

در دنیای امروزه اینترنت و فناوری اطلاعات و ارتباطات نقش بسیار مهمی در زندگی افراد ایفا می‌کند. از جمله این تغییرات و تحولات، امکان دسترسی آسان و سریع به اطلاعات و امکانات برای جستجوی کار و استخدام شدن افراد است. در این متن به بررسی یک سایت اگهی رایگان برای کارجویان و ساخت رزومه خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

اگهی کار در پلتفرم ساده و رایگان سایت

در دنیای امروز، اِنترنت به عنوان یکی از ابزارهای اصلی برای ارتباط و انتقال اطلاعات به شمار می‌رود. از این رو، بسیاری از افراد و شرکت‌ها برای ارتباط با جامعه و فروش محصولات خود از ابزارهای مختلفی مانند سایت‌ها و وبلاگ‌ها استفاده می‌کنند. یکی از روش‌های موثر و اقتصادی برای تبلیغ کسب و کار و فروش محصولات، استفاده از اگهی کار در پلتفرم‌های مختلف است.

دیدن متن کامل