رزومه آگهی اگهی کار کارگر ساده
5 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:اگهی کار کارگر ساده


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:اتوبار شهروند باربری شهروند


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟حداقل ۱ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ساعتی
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر

شماره تماس: 09199960730
آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:

حمل ونقل اثاثه منزل اداری

اتوبار شهروند باربری شهروند

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

دنبال کار هستی اگهی کار رایگان منتشر کن

اگر دنبال کار هستید، می‌توانید یک آگهی کار رایگان منتشر کنید تا بهترین فرصت های شغلی را دستیابی کنید. این روش علاوه بر صرفه جویی در هزینه‌ها، به شما کمک می‌کند تا به سرعت به موقعیت شغلی مطلوب دست یابید. درج آگهی کار رایگان، یک راه کار اقتصادی و کارآمد برای یافتن شغل مورد نظر است.

دیدن متن کامل

نتایج آزمون استخدام دبیر و هنرآموز تا اوایل آبان اعلام می‌شود

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، علی فرهادی معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در یک برنامه تلویزیونی، اظهار کرد: امسال متلاطم‌ترین امواج حاکم بر نیروی انسانی را داشتیم و ۲۰۲ هزار معلم کم داشتیم؛ یعنی در شرایطی که معلم ۲۴ ساعت در هفته تدریس بگیرد و میانگین معقول تعداد دانش‌آموز در کلاس درس ۳۰ تا ۳۵ نفر باشد.

دیدن متن کامل

طریقه انتشار اگهی استخدام در سایت های کاریابی

در دنیای امروز، اینترنت به یکی از ابزارهای اصلی برای جستجوی کار و استخدام شدن تبدیل شده است. سایت های کاریابی از جمله محبوب ترین منابع برای یافتن فرصت های شغلی و انتشار آگهی های استخدام می باشند. اما چگونه می توان از بهترین طریقه برای انتشار آگهی های استخدام در این سایت ها استفاده کرد؟ در این مقاله، به بررسی روش های مختلف انتشار آگهی استخدام در سایت های کاریابی می پردازیم.

دیدن متن کامل

اگهی کار

اگهی کار یکی از روش‌های معمول برای جذب نیروی کار در شرکت‌ها و سازمان‌ها است. این روش اغلب توسط شرکت‌ها برای اطلاع‌رسانی درباره فرصت‌های شغلی و جذب کارمندان جدید استفاده می‌شود. اگهی کار معمولاً در رسانه‌های مختلف نظیر رادیو، تلویزیون، روزنامه‌ها، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود. این اگهی‌ها شامل جزئیات مهمی نظیر نام شرکت، نوع شغل، شرایط حقوقی و مزایا، مهارت‌ها و تجربیات موردنیاز، مکان و زمان مصاحبه و روش ارتباطی با کاندیداها می‌باشد. اگهی کار به شرکت‌ها کمک می‌کند تا به راحتی کاندیداهای مناسب را پیدا کرده و جذب کنند و به عنوان یک ابزار مهم در فرآیند استخدام شناخته می‌شود.

دیدن متن کامل

متقاضیان کار در خارج کشور بخوانند

دفتر توسعه نهاد‌های اشتغال و هدایت نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای شرایط و موارد مورد نیاز جهت اطلاع متقاضیان کار در خارج از کشور پیش از ثبت‌نام در دفاتر کاریابی خارجی را اعلام کرد.

دیدن متن کامل

کاهش بیکاری در تهران با ایجاد پایگاه‌های مردمی اشتغال در قالب تعاونی

ه گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم، «پایگاه‌های مردمی اشتغال در قالب تعاونی» یکی از برنامه های اداره کار تعاون, کار و رفاه استان تهران است که قصد دارد با راه اندازی این پایگاه ها در قالب تعاونی ها بهبود اشتغال را در دستور کار خود قرار دهد.

دیدن متن کامل