دسته آگهی آگهی کار تبلیغاتی
دیروز

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی کار تبلیغاتی


عنوان آگهی:متافزیک انرژی


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه دارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
همراه جای خواب باشد؟ خیر

شماره تماس: 09358880429
آدرس حدودی:البرز/البرز
توضیحات:

با سلام تعدادی زیادی نیرو خانم جهت کار و اموزش متافزیک پول ثروت راز موفغیت ارامش خود شناسی روانشناختی نیازمتدیم سن سال اصلا مهم نیست مهم علاقه به کار انرژی های مثبت ارتعاش مثبت هستش جهت کسب اطلاع بیشتر لطفا پیامک کنید،با تشکر

متافزیک انرژی

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

اگهی کار اریشگر

اخیراً با پیشرفت فناوری و افزایش استفاده از اینترنت، امکانات بسیاری برای افراد برای پیدا کردن کار و ارتباط با کارفرمایان فراهم شده است. یکی از روش‌های محبوب برای جذب استخدامیان و یافتن کار مناسب، استفاده از اگهی‌های کار است. اگهی کار اریشگر یکی از روش‌هایی است که امکان ارتباط بین افراد جویای کار و کارفرمایان را فراهم می‌کند. در این مقاله قصد داریم در مورد اهمیت و روند اگهی کار اریشگر صحبت کنیم و نکاتی را برای موفقیت در این عرصه مطرح کنیم.

دیدن متن کامل

اگهی کار

اگهی کار به عنوان یکی از ابزارهای اصلی برای جذب نیروی انسانی در شرکت‌ها و سازمان‌ها از اهمیت بسزایی برخوردار است. این اگهی‌ها اطلاعات مربوط به شغل مورد نظر، شرایط کاری، حقوق و مزایا و سایر جزئیات مرتبط را برای افراد جستجوکننده شغل فراهم می‌کنند. در این مقاله به بررسی اهمیت اگهی کار، روش‌های موثر برای ایجاد اگهی کار جذاب و تاثیرگذار و نکاتی که در انتخاب یک اگهی کار باید مد نظر قرار گیرد، می‌پردازیم.

دیدن متن کامل

اگهی کار بازاریابی در سایت

در دنیای امروز، بازاریابی اینترنتی یکی از مهمترین راه‌های تبلیغات و ترویج کسب و کارها شده است. با توجه به روند رو به رشد اینترنت و استفاده گسترده مردم از آن، کار بازاریابی در سایت‌ها به یکی از ابزارهای اصلی برای جذب مشتریان تبدیل شده است. در این مقاله، به بررسی اهمیت اگهی کار بازاریابی در سایت‌ها و نحوه استفاده از آن برای افزایش فروش و شناخت برند پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

از این به بعد گواهینامه رانندگی را آنلاین بگیرید!

سردار حسین رمضانی معاون اجرائی پلیس راهور فراجا در خصوص هوشمندسازی نرم‌افزارهای پلیس راهور اظهار داشت: پلیس راهور صادقانه در حال خدمات رسانی به مردم است و به صورت شبانه‌روزی در راستای ایمنی و امنیت مردم تلاش می‌کنند.

دیدن متن کامل

اگهی کار برای خانم ها

اخیرا با پیشرفت فناوری و افزایش استفاده از اینترنت، گسترش استفاده از اگهی های کاری آنلاین بسیار زیاد شده است. اگهی های کاری می تواند یک راه بسیار موثر برای یافتن شغل مناسب باشد. اما مساله اینجاست که اغلب این اگهی ها برای شغل های مردانه و یا با شرایطی که برای خانم ها مناسب نیستند، می باشند. در این مقاله به بررسی اگهی های کاری مناسب برای خانم ها خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

نشانه‌های کلاهبرداری در آگهی‌های استخدام و روش‌های مقابله با آنها

ینکه روزها و ماه‌ها دنبال شغل مناسب بگردیم و پیدا نکنیم، اینکه گاهی برای رسیدن به آرزوهایی که با رنگ خوش رنگ اسکناس محقق می‌شود عجله می‌کنیم، باعث می‌شود تا فریب آگهی‌های استخدام جعلی را بخوریم.

دیدن متن کامل