رزومه آگهی اگهی کار نیروی فنی و مهندسی
3 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:اگهی کار نیروی فنی و مهندسی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی: شغل حراست و نگهبانی. اپراتورخط تولید ودستگاه ها و انبارداری


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟حداقل ۲ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی وزارت کار
چت کردن با آگهی دهنده :
نیاز به جای خواب دارید؟ بله

شماره تماس: 09906019754
آدرس حدودی:کردستان/سنندج
توضیحات:

لیسانس ساخت و تولید ماشین ابزار گرایش مکانیک اشنایی با دستگاه cnc و اپراتور آفیس. ورد. اکسل آشنایی دارم در زمینه شغل حمل وسیلهای سنگین فعالیت داشته ام و کمک انبار بوده ام دنبال کار در شرکت های صنعتی و تولیدی و فروشگاهی زنجیره ای و نگهبانی در هرزمینه شغلی باشد آماده به کار هستم

 شغل حراست و نگهبانی. اپراتورخط تولید ودستگاه ها و انبارداری

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

اگهی کسب و کار

اگهی کسب و کار یکی از روش های مهم برای تبلیغ محصولات و خدمات است که به کسب و کارها کمک می کند تا به مخاطبان خود دسترسی بیشتری داشته باشند و بازاریابی موثرتری را انجام دهند. با پیشرفت فناوری و انتشار اینترنت، اگهی های کسب و کار بیشتر به صورت آنلاین انجام می شوند. این اگهی ها می توانند به صورت تصویری، متنی یا ویدئویی باشند و اطلاعات دقیقی در مورد محصول یا خدمات ارائه شده را به مخاطبان ارائه کنند.

دیدن متن کامل

اگر بین زمان اخراج و اعلام بیکار شدن به بیمه فاصله باشد تکلیف کارگر چیست؟

به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم، یکی از مشکلات نیروی کار در دریافت بیمه بیکاری بعد از اخراج از کارگاهی مدت زمان مشخص و مهلت قانونی برای مراجعه به تأمین اجتماعی است.

دیدن متن کامل

به دنبال فرصت شغلی هستید راهنمایی‌هایی برای کارجویان

علاوه بر این، شبکه‌سازی و ارتباط برقراری با افراد موفق و توانمند در حوزه مورد نظر، یکی از راه‌های مهم برای یافتن فرصت شغلی مناسب است. این ارتباطات می‌تواند در جذب فرصت‌های شغلی جدید و در توسعه حرفه‌ای افراد بسیار مؤثر باشد. همچنین، استفاده از منابع آگهی‌های استخدامی و پورتال‌های شغلی نیز به افراد کمک می‌کند تا از فرصت‌های شغلی جدید و متنوع آگاه شوند و بتوانند بهترین انتخاب برای خود را انجام دهند. به طور کلی، با توجه به این راهنمایی‌ها و توصیه‌ها، افراد می‌توانند به راحتی و با موفقیت به یافتن یک فرصت شغلی مناسب برای خود بپردازند و در حرفه‌شان پیشرفت کنند.

دیدن متن کامل

اگهی کار نیروی ماهر

اگهی کار نیروی ماهر یکی از روش‌های مهم برای استخدام افراد با تجربه و مهارت در یک سازمان یا شرکت است. این نوع اگهی‌ها معمولا در وب‌سایت‌های استخدامی، روزنامه‌ها یا شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود و به افراد متقاضی فرصتی برای ارائه سوابق کاری و تجربیاتشان می‌دهد.

دیدن متن کامل

مهارت جهت ورود به بازار کار و استخدام در کل کشور

برای بهبود مهارت‌های لازم برای جذب کارفرمایان، افراد می‌توانند از روش‌های مختلفی استفاده کنند. اولین گام برای بهبود مهارت‌ها، آموزش و یادگیری مداوم است. افراد باید به‌روز با تغییرات و نیازهای بازار کار باشند و آمادگی لازم را برای توسعه مهارت‌هایشان داشته باشند. همچنین، شرکت در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی، مطالعه کتب و منابع مرتبط با حوزه کاری و شرکت در پروژه‌ها و فعالیت‌های عملی می‌تواند بهبود مهارت‌های شخصی را تسریع کند. به طور کلی، تلاش برای بهبود مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار باید یک اولویت برای هر فردی باشد تا بتواند با موفقیت وارد بازار کار شود و در محیط کار به خوبی عمل کند.

دیدن متن کامل

اشتغال و کاریابی در عصر جدید

در دنیای امروز، با تغییرات سریع در فناوری و اقتصاد جهانی، بازار کار نیز تحت تأثیر قرار گرفته و روندهای جدیدی در حوزه اشتغال و کاریابی شکل گرفته است. امروزه، فناوری های نوین مانند هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و اتوماسیون، نحوه عملکرد بازار کار را تغییر داده و شرکت ها و فرد ها را به بهبود فرصت های شغلی و کاریابی تحت تأثیر قرار داده است. در این مقاله، به بررسی این تغییرات و چالش های جدیدی که در ارتباط با اشتغال و کاریابی در عصر جدید وجود دارد، خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل