دسته آگهی آگهی کار ادمین و تولید محتوا و بلاگری
2 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار ادمین و تولید محتوا و بلاگری


عنوان آگهی:کار اینترنتی وآنلاین


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:بله تایید اگهی رایگان
امکان استخدام اتباع خارجی:بله تایید اگهی رایگان
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی پورسانت
همراه جای خواب باشد؟ خیر

شماره تماس: 09301730196
آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:

به تعدادی آقا و خانم برای کار اینتر نتی پر در آمد نیازمندیم ۱تایپ ۲ترجمه ۳ادمین ۴پشتیبانی ۵متصدی آموزشی ۶تایپ صوتی ۷ویراستاری ۸دایرکتری ۹نویسندگی ۱۰ تهیه ویدیو جهت ثبت نام واطلاعات بیشتر پیام برید

کار اینترنتی وآنلاین

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

اصرار بی‌نتیجه کارگران برای برگزاری جلسه شورای عالی کار

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،با توجه به عدم رضایت نمایندگان کارگران در پایان سال گذشته برای میزان افزایش دستمزد, مزد کارگران برای سال1402 حدود 27درصد افزایش یافت و این مسئله باعث شد تا نمایندگان کارگران در جلسه از وزیرکار و دولتی ها قول این موضوع را بگیرند که در صورت عدم کنترل تورم مجدداً مزد بازنگری شود. حالا در شرایطی که دولتی ها معقتدند مزد کنترل شده است, نمایندگان کارگران گلایه ها از عدم برگزاری جلسه شورای عالی کار و بررسی وضعیت معیشتی کارگران دارند.

دیدن متن کامل

رتبه برتر گلستان در توسعه کارآفرینی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از گرگان، حسینعلی خواجه مظفری بعدازظهر امروز در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: ۲۲ مرکز در گلستان مجوز کارآفرینی داشته و استان به همراه خراسان رضوی، رتبه برتر در توسعه کارآفرینی را کسب کرده است.

دیدن متن کامل

ازمون استخدامی برای شغل و کار

ازمون‌های استخدامی یکی از روش‌های متداول برای انتخاب و استخدام نیروی کار در اکثر سازمان‌ها و شرکت‌ها است. این امتحانات به عنوان یک فرآیند انتخابی برای ارزیابی مهارت‌ها، دانش، تجربه و سایر ویژگی‌های مورد نیاز برای یک شغل خاص، استفاده می‌شوند. هدف نهایی این امتحانات، انتخاب افرادی است که بهترین تطابق را با نیازهای وظایف شغلی دارند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن در آن شغل عمل کنند.

دیدن متن کامل

مشکل اشتغال کشور با نظام استاد شاگردی حل نمی‌شود

به گزارش خبرنگار ایلنا، «استاد شاگردی حلقه‌ی مفقوده تربیت نیروی ماهر است»؛ این جمله را وزیر کار پیشتر در دفاع از ماده‌ی ۱۵ لایحه‌ی توسعه‌ی هفتم و نظام استاد شاگردی بیان کرده بود. ماده‌ای که البته از همان ابتدا به دلیلِ مخالفت‌های بسیار در پیش نویسِ نهایی از سوی دولت کنار گذاشته شد. در حالی که این موضوع تمام شده به نظر می‌رسید، به نحوی دیگر باز در لایحه برنامه هفتم توسعه گنجانده شد و مجلس کلیاتِ آن را اواسط هفته به تصویب رساند.

دیدن متن کامل

سامانه رصد اشتغال هر روز به روز رسانی می‌شود

معاون اشتغال و کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سامانه رصد اشتغال کشور با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هر روز به روزرسانی می‌شود.

دیدن متن کامل

اگهی کار و استخدامی در شرکت 

استخدام و کار در یک شرکت یکی از مهم‌ترین مراحل زندگی حرفه‌ای افراد است. اگهی استخدامی نه تنها برای افرادی که در جستجوی شغل هستند مهم است، بلکه برای شرکت‌ها نیز اهمیت دارد تا بتوانند بهترین نیروها را جذب کنند. در این مقاله به بررسی اهمیت اگهی کار و استخدام در یک شرکت می‌پردازیم و به بررسی عوامل موثر در این فرایند می‌پردازیم.

دیدن متن کامل