رزومه آگهی آگهی کار ادمین و تولید محتوا و بلاگری
4 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار ادمین و تولید محتوا و بلاگری


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:ادمین پاسخگو هستم


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟کمتر از ۱ سال
جنسیت : خانم هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
چت کردن با آگهی دهنده :
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر


آدرس حدودی:آذربایجان شرقی/تبريز
توضیحات:

دنبال کار ادمین پاسخگو هستم ادمین دایرکت کامنت ۱ سال سابقه دارم

ادمین پاسخگو هستم

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

نوشتن اگهی جذاب برای جذب نیروی کار

نوشتن یک اگهی جذاب و موثر نیازمند توجه به جزئیات و نکات مهم است. ابتدا باید توجه کنیم که اهداف اصلی ما از این اگهی چیست؟ آیا می‌خواهیم محصول خود را به فروش برسانیم؟ یا اینکه خدماتمان را معرفی کنیم؟ یکی از نکات مهم در نوشتن اگهی، تاکید بر مزایای منحصر به فرد محصول یا خدمات شما است. مخاطبان باید در اولین نگاه به اگهی، متوجه ارزش افزوده و منحصر به فردی که شما ارائه می‌دهید، شوند. همچنین، استفاده از عبارات جذاب و تشویقی می‌تواند تاثیر بسزایی در جلب توجه مخاطبان داشته باشد.

دیدن متن کامل

سامانه رصد اشتغال هر روز به روز رسانی می‌شود

معاون اشتغال و کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سامانه رصد اشتغال کشور با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هر روز به روزرسانی می‌شود.

دیدن متن کامل

بازار داغ لباس مجلسی در پایان صفر قیمت مزون ها دود از سرتان بلند می کند

پایان ماه صفر معمولا به راه افتادن دوباره مراسم‌های عروسی معروف است. مراسم‌هایی که چه برای میزبان و چه برای میهمان هزینه ساز است و اولین نیاز برای شرکت در چنین مراسم‌هایی تهیه لباس مناسب است. اغلب در هفته‌های پایانی ماه صفر خیاط‌ها با خیل حجیمی از سفارش روبرو می‌شوند. سفارش‌هایی که از پیراهن‌های مجلسی زنانه تا کت و شلوارهای مردانه ادامه‌دار است. برخی از مردم به جای خرید و تهیه لباس به صورت آماده از بازار، به خیاط‌ها مراجعه می‌کنند و لباس مورد نظرشان را سفارش می‌دهند.

دیدن متن کامل

موج مهاجرت پزشکان و پرستاران سالانه ۱۰ هزار پزشک و ۲ هزار پرستار از ایران می‌روند

آمارهای مهاجرت کادر پزشکی به مرز هشدار رسیده است. نماینده سابق مجلس گفته که سالانه ۱۰ هزار پزشک به خارج از کشور مهاجرت می‌کنند و این یعنی با ادامه این روند ممکن است در سال‌های پیش رو نظام سلامت ایران با چالش‌هایی روبه‌رو شود.

دیدن متن کامل

ساخته رزومه و ارسال اگهی کار در سایت

در دنیای امروز، یافتن شغل مناسب برای خود یکی از چالش‌های اصلی بسیاری از افراد است. با پیشرفت تکنولوژی و انتشار اینترنت، روش‌های جدیدی برای جذب استخدام‌کنندگان و یافتن فرصت‌های شغلی به وجود آمده است. یکی از این روش‌ها، ساخت رزومه و ارسال آن در سایت‌های استخدامی است. در این مقاله، به بررسی اهمیت ساخت رزومه و ارسال اگهی کار در سایت‌های مختلف پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

کار و استخدام اخبار

در دنیای امروز، یافتن کار و استخدام یکی از مهمترین چالش‌های افراد است. با رشد جمعیت و افزایش رقابت در بازار کار، اخبار استخدام و فرصت‌های شغلی اهمیت بیشتری پیدا کرده‌اند. اطلاعات صحیح و به‌روز در مورد فرصت‌های شغلی می‌تواند به افراد کمک کند تا بهترین تصمیم را بگیرند و به شغلی که به نیازها و توانایی‌هایشان می‌خورد، دست پیدا کنند. اخبار استخدام از طریق اینترنت، رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند و افراد می‌توانند با دنبال کردن این منابع، به سرعت اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند. بنابراین، مطالعه و دنبال کردن اخبار استخدام می‌تواند به افراد کمک کند تا به سرعت به شغلی مناسب دست یابند و زندگی شغلی موفقی را برای خود خلق کنند.

دیدن متن کامل