رزومه آگهی اگهی سرایداری و نظافت و ابدارچی
3 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:اگهی سرایداری و نظافت و ابدارچی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:سرایدارشرکت باغ یا ویلا


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟سابقه کار ندارم
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ماهانه
چت کردن با آگهی دهنده :
نیاز به جای خواب دارید؟ بله

شماره تماس: 09228916861
آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:

زوج هستیم دنبال کار سرایداری شغل اصلیم ام دی اف کار هست اما بنا به دلایلی در حرفه خودم نمیتونم کار کنم اصالتا نیشابوری هستم وبزرگ شده تهران

سرایدارشرکت باغ یا ویلا

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

اگهی کسب و کار

اگهی کسب و کار یکی از روش های مهم برای تبلیغ محصولات و خدمات است که به کسب و کارها کمک می کند تا به مخاطبان خود دسترسی بیشتری داشته باشند و بازاریابی موثرتری را انجام دهند. با پیشرفت فناوری و انتشار اینترنت، اگهی های کسب و کار بیشتر به صورت آنلاین انجام می شوند. این اگهی ها می توانند به صورت تصویری، متنی یا ویدئویی باشند و اطلاعات دقیقی در مورد محصول یا خدمات ارائه شده را به مخاطبان ارائه کنند.

دیدن متن کامل

قرارداد موقت دغدغه همیشگی کارگران روزمزدها از هیچ کجا حمایت نمی‌شوند

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور با اشاره به اینکه قراردادهای موقت آسیب جدی به امنیت شغلی وارد کرده است گفت:کارگری که خود وضعیت چند ماه دیگر خود را نمی‌داند چه طور و با چه امیدی خواهد توانست برای بقیه کاری انجام دهد؟

دیدن متن کامل

سایت ها اگهی کار امروز و به روز

با استفاده از سایت های آگهی، کسب و کارها می توانند به سرعت و به صورت موثر تبلیغات خود را ارتقا دهند. این سایت ها ابزاری قدرتمند برای افزایش شناخت برند و جلب مشتریان جدید هستند. با ارائه آگهی های جذاب و متنوع، کسب و کارها می توانند توجه مشتریان را به خود جلب کرده و بازار خود را گسترش دهند. همچنین، سایت های آگهی به کسب و کارها این امکان را می دهند که به راحتی و با هزینه کمتر، تبلیغات خود را منتشر کنند و به دسترسی به مخاطبان جدید بپردازند.

دیدن متن کامل

ایجاد ۱۶۰ هزار شغل خانگی طی ۲ سال گذشته

رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت کار گفت:در ۲سالی که گذشت بیش از ۳۹۰هزار مجوز مشاغل خانگی صادر شد و به اشتغال بیش از ۱۶۰هزار نفر انجامید که در هر ۲ زمینه رشد بی‌سابقه‌ای ثبت شد.

دیدن متن کامل

اگهی کار نیروی خدماتی و نظافت

استخدام نیروی انسانی در حوزه خدماتی و نظافت یکی از موارد حیاتی برای حفظ تمیزی و نظم در محیط‌های مختلف می‌باشد. اگهی کار نیروی خدماتی و نظافت ابزاری موثر برای جذب نیروی کار ماهر در این حوزه است. در این مقاله به بررسی اهمیت اگهی کار نیروی خدماتی و نظافت و تأثیر آن در بهبود کیفیت خدمات می‌پردازیم.

دیدن متن کامل

قابلیت‌های جدید به استوری اینستاگرام افزوده می‌شود

آدام موسری، مدیر اینستاگرام فاش کرد این پلتفرم شبکه اجتماعی، تست امکان اشتراک گذاری استوری با لیست مخاطبان متعدد را آغاز کرده است. این اپلیکیشن پیش از این، ویژگی «دوستان نزدیک» (کلوز فرندز) را عرضه کرده که به کاربران امکان می‌دهد برخی از دوستانشان را به یک لیست اضافه کرده و استوری‌های خود را تنها با آنها به اشتراک بگذارند. این ویژگی، اندکی حریم خصوصی در شبکه اجتماعی کاربر، به خصوص کاربرانی که یک پروفایل عمومی دارند، ایجاد می‌کند.

دیدن متن کامل