دسته آگهی آگهی کار تبلیغاتی
یک ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی کار تبلیغاتی


عنوان آگهی:فروش وام ازدواج جانبازی ۶۰۰ت


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ساعتی
همراه جای خواب باشد؟ خیر

شماره تماس: 09380987714
آدرس حدودی:آذربایجان شرقی/تبريز
توضیحات:

فروش امتیاز وام ازدواج جانبازی ۶۰۰ میلیون تومانی و ۱۰ ساله ۴ درصد با یک ضامن کسر از حقوق ۲۵۰ میلیون قیمتش مقطوع است قیمت رو پایین هم زدم چون چهار ماه پیش خواهرم اون موقع وام ازدواج جانبازی ۳۶۰ میلیون تومان بود که خواهرم فروخت به ۱۷۰ میلیون من هم چون پول لازمم مبلغی رو بهم چون نیاز دارم حالا با هر شرطی می‌دید بهم من هم موقع رفتن به محضر که قرارداد بنویسیم دو برابر وام بهتون سفته میدم و مدارکی مثل اجاره نامه و جدیداً جواز کسب هم گفتن بدین به همدیگه که مشکلی نیست اون هم میدم بهتون قابل انتقالم هست وام چون هنوز ثبت نام نکردم بانکی رو که شما مد نظرتونه موقع پر کردن فرم بانکی که شما می‌گید اون رو می‌نویسم تو،یاشاسن ازربایجان یاشاسن تبریز

فروش وام ازدواج جانبازی ۶۰۰ت

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

اگهی کار مدل و زیبایی

اگهی کار و زیبایی یکی از موضوعات مهم و جذاب در عصر حاضر است که تاثیر بسزایی بر جوانان و جامعه دارد. با پیشرفت تکنولوژی و ارتقای سطح زندگی، افراد همواره به دنبال روش‌های جدید برای بهبود ظاهر و افزایش جذابیت خود هستند. از این رو، تبلیغات کار و زیبایی اهمیت بسزایی پیدا کرده است و بسیاری از افراد به دنبال روش‌ها و محصولاتی هستند که به آن‌ها کمک کنند تا زیباتر به نظر برسند.

دیدن متن کامل

استخدام و کار راننده

همچنین، استفاده از تجهیزات مدرن نیز می تواند به افزایش ایمنی کمک کند. از تجهیزاتی مانند لوازم اضافی برای آماده بودن در مواقع اضطراری، تجهیزات ایمنی فردی مانند کمربند ایمنی و کلاه ایمنی و همچنین تجهیزات ایمنی خودرو مانند ترمزهای ضد قفل و کنترل استحکام خودرو می توان استفاده کرد. از طرفی، رعایت قوانین و مقررات رانندگی و همچنین رعایت نکات ایمنی از اهمیت بسیاری برخوردار است و می تواند به کاهش حوادث رانندگی کمک کند. به طور کلی، با ترکیب این روش ها و استراتژی ها، می توان بهبود ایمنی و کارایی راننده را بهبود داد و خطرات مرتبط با رانندگی را کاهش داد

دیدن متن کامل

اگهی نیروی کار در بخش بازاریابی

در جامعه امروزی، بازاریابی یکی از حیاتی‌ترین بخش‌های هر سازمان و شرکت است. اما یافتن نیروی کار ماهر و متعهد برای این حوزه امری چالش‌برانگیز است. اعلان استخدام در بخش بازاریابی به عنوان یک راه حل برای جذب و استخدام نیروی کار با تجربه و توانمند در این زمینه مطرح شده است.

دیدن متن کامل

صنف فروش کیف در تهران

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، انتخاب بهترین فروشگاه کیف و کوله پشتی در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. کیف و کوله‌پشتی از آن دسته از وسایلی هستند که به نظر می‌آیند کمترین اهمیت را دارند اما در واقعیت، نقش بسیار مهمی در روزمره ما ایفا می‌کنند. این وسایل ساده به ما امکان می‌دهند که انواع مختلفی از وسایل از جمله کتاب‌ها، لوازم آموزشی، لپ‌تاپ و حتی لوازم شخصی را به‌راحتی با خود حمل کنیم. بیشتر ماها از کودکی با کیف و کوله‌ها آشنا شده‌ایم. در این راهنما، به بررسی اهمیت کیف و کوله‌پشتی در زندگی ما، انواع مختلف آنها و تأثیرات آنها بر راحتی و کارایی می‌پردازیم.

دیدن متن کامل

نشانه‌های کلاهبرداری در آگهی‌های استخدام و روش‌های مقابله با آنها

ینکه روزها و ماه‌ها دنبال شغل مناسب بگردیم و پیدا نکنیم، اینکه گاهی برای رسیدن به آرزوهایی که با رنگ خوش رنگ اسکناس محقق می‌شود عجله می‌کنیم، باعث می‌شود تا فریب آگهی‌های استخدام جعلی را بخوریم.

دیدن متن کامل

ایجاد یک سایت و اپلیکیشن موبایل برای ارائه خدمات جستجوی کار و استخدام در زمینه‌های مختلف

امروزه با پیشرفت فناوری و اینترنت، ارتباط بین افراد و شرکت‌ها بسیار راحت‌تر شده است. یکی از مواردی که در دنیای کار و استخدام تاثیر بزرگی داشته است، ایجاد سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل برای ارائه خدمات جستجوی کار و استخدام در زمینه‌های مختلف است. این سامانه‌ها به افراد و شرکت‌ها کمک می‌کنند تا به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و فرصت‌های شغلی مناسب را پیدا کنند.

دیدن متن کامل