رزومه آگهی اگهی کار مربی درسی
6 روز قبل

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:اگهی کار مربی درسی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:معلم زبان انگلیسی


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟سابقه کار ندارم
جنسیت : خانم هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی روزانه
چت کردن با آگهی دهنده :
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر


آدرس حدودی:زنجان/زنجان
مهارت ها:

تدریس زبان انگلیسی خصوصی از پایه و مبتدی به صورت آنلاین تدریس زبان انگلیسی متوسطه اول و دوم با قیمت مناسب


معلم زبان انگلیسی

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

ارسال اگهی استخدام برای فرصت شغلی

ارسال آگهی استخدام یکی از بهترین روش‌ها برای جذب نیروی کار متخصص است. این روش به شرکت‌ها کمک می‌کند تا به سرعت افراد مناسب را برای پر کردن جای خالی در تیم‌های کاری خود پیدا کنند. ارسال آگهی استخدام به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا درخواست‌های خود را به جامعه کارجویان منتشر کنند و افراد با مهارت‌های لازم را جذب کنند.

دیدن متن کامل

اثرات مثبت درج آگهی‌های رایگان بر تبلیغات و توسعه کسب‌وکارها

درج آگهی کاملا رایگان یکی از روش‌های موثر برای تبلیغ کسب و کار و جلب مشتریان است. با این روش، کسب و کارها می‌توانند هزینه‌های زیادی را کاهش دهند و در عین حال به تبلیغات خود ادامه دهند. با درج آگهی رایگان، کسب و کارها می‌توانند به راحتی به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنند و برند خود را به گسترش بخشند. علاوه بر این، این روش می‌تواند به افزایش فروش و درآمد کمک کند، زیرا با جلب توجه مخاطبان بیشتر، احتمال برقراری ارتباط و تبدیل آن‌ها به مشتریان وفادار افزایش می‌یابد.

دیدن متن کامل

متقاضیان کار در خارج کشور بخوانند

هیأت مرکزی موضوع ماده (۲) آیین‌نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار در جلسه ۱۴۰۲/۵/۱ به استناد تبصره ۴ ماده ۱۳تصویب نامه مذکور موارد الزامی برای درج در مفاد قرارداد منعقده بین کارجو و کاریابی خارجی را تعیین و تصویب کرد.

دیدن متن کامل

راهنمای موفقیت در دنیای کار آنلاین از ابزارها تا تکنیک‌های بازاریابی

در دنیای امروز، اینترنت به عنوان یکی از ابزارهای اصلی برای ارتباطات و کسب و کارها محسوب می‌شود. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده از اینترنت، روش‌های جدیدی برای کسب درآمد و ارتباط با مشتریان پدیدار شده است. یکی از این روش‌ها، سایت کار انلاین است که به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی کارهایی از جمله طراحی وبسایت، تحقیقات بازاریابی، نوشتن مقالات و موارد دیگر را انجام دهید.

دیدن متن کامل

نشانه‌های کلاهبرداری در آگهی‌های استخدام و روش‌های مقابله با آنها

ینکه روزها و ماه‌ها دنبال شغل مناسب بگردیم و پیدا نکنیم، اینکه گاهی برای رسیدن به آرزوهایی که با رنگ خوش رنگ اسکناس محقق می‌شود عجله می‌کنیم، باعث می‌شود تا فریب آگهی‌های استخدام جعلی را بخوریم.

دیدن متن کامل

ایجاد یک وبسایت یا اپلیکیشن موبایل برای انتشار آگهی‌های کاری و استخدام در تهران

در دنیای امروز، اینترنت و فناوری‌های نوین به عنوان یکی از ابزارهای اصلی برای ارتباطات و انتشار اطلاعات به شمار می‌روند. انتشار آگهی‌های استخدام و کاری نیز از جمله فعالیت‌هایی است که با استفاده از اینترنت و اپلیکیشن‌های موبایل، به شیوه‌های جدیدی انجام می‌شود. در این مقاله، به بررسی امکان ایجاد یک وبسایت یا اپلیکیشن موبایل برای انتشار آگهی‌های کاری و استخدام در تهران می‌پردازیم و مزایا و معایب این راهکار را بورا می‌کنیم.

دیدن متن کامل