دسته آگهی آگهی کار اعطای نمایندگی
4 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی کار اعطای نمایندگی


عنوان آگهی:بازاریابی و فروش_مشاور طب سنتی


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی پورسانت
همراه جای خواب باشد؟ خیر

چت کردن با آگهی دهنده :

آدرس حدودی:مازندران/مازندران
توضیحات:

سلام سلام ندا عباسی هستم مشاور و محقق طب سنتی، و کارآفرینی در حوزه ی بانوان عزیز. ی خانم خانه دار هستی و دلت ی منبع درآمد میخواد؟! دوس داری کنار بچه هات باشی اما بتونی موتور دوم خونت باشی و ی مامان بله گو باشی؟! دوس داری کاری رو شروع کنی اما سرمایه ی کمی داری؟! و یا حتی شغلی داری ک ن ازش لذتی میببری ن درآمد انچنانی برات دار؟! خب تیم ما اینجاس ک ب تمام بانوان کمک کنه ک با سرمایه ای کم فقط از تو نظم،صبر و تلاش و پشتکار میخوایم و دوتا گوش شنوا ک خوب گوش بدی ب آموزش ها و بری تو دل کار. بهتره ب جای اینک قضاوت کنی و تو ذهنت هزار حرف و سوال بیاری ب ایدی من بیای و اسم و فامیلتو بگی و یک هفته تو کلاس های ما(ب صورت رایگان) ک تو روبیکا ب صورت لایو انجام میش شرکت کنی (واقعا روزی یک ساعت ارزششو دار ک واس آیندت تصمیم بگیری دوست من) و اگر سوالی ام داری من خدمتم. Neda_abbasi_Tm آیدی من در روبیکا و ایتا

بازاریابی و فروش_مشاور طب سنتی

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

تاثیر هوش بر کار و استخدام

هوش به عنوان یکی از عوامل مهم در تعیین موفقیت افراد در زندگی شخصی و حرفه‌ای شناخته شده است. این موضوع باعث شده تا تحقیقات زیادی در زمینه تاثیر هوش بر کار و استخدام انجام شود. هوش یکی از عوامل مهم در تعیین موفقیت افراد در زمینه کار و استخدام است. افراد با هوش بالا معمولاً توانایی حل مسائل پیچیده، تفکر استدلالی، و تصمیم‌گیری منطقی برتری دارند. همچنین، این افراد به راحتی می‌توانند اطلاعات جدید را فرا گرفته و به سرعت در مواجهه با چالش‌های جدید عمل کنند.

دیدن متن کامل

اگهی استخدام فروشنده و فروشگاه

در عصر امروز، با رشد روزافزون صنعت خرده فروشی و افزایش رقابت بین فروشگاه‌ها، یافتن فروشنده‌های ماهر و نیروی کار مجرب برای این صنعت بسیار حیاتی است. فروشندگان، به عنوان رابط اصلی بین مشتری و کالا، نقش بسزایی در موفقیت یا شکست یک فروشگاه دارند. از این رو، اهمیت انتخاب و جذب نیروی کار مناسب و با تجربه برای فروشگاه‌ها بیش از پیش مشهود است. اگهی استخدام نقش مهمی در این فرآیند دارد و باید با دقت و حساسیت بالا طراحی شود تا افراد مناسبی به این فروشگاه ها جذب شوند.

دیدن متن کامل

تبلیغات رایگان: یک راهکار موثر برای رشد کسب و کار

تبلیغات همیشه یکی از راه‌های اصلی برای جذب مشتریان و رشد کسب و کار بوده است. اما هزینه‌های بالای تبلیغات ممکن است برای بسیاری از کسب و کارها یک مانع جدی باشد. در این مقاله، به بررسی روش‌های تبلیغات رایگان و اهمیت آنها برای رشد کسب و کارها می‌پردازیم.

دیدن متن کامل

تولید، ورود و عرضه دستگاه سولاریوم ممنوع!

به گزارش اکوفارس به نقل از ایسنا، سازمان ملی استاندارد با اشاره به آمارهای سازمان بهداشت جهانی، اعلام کرده که یکی از دلایل ابتلا به سرطان پوست، استفاده مستمر از دستگاه سولاریوم است. بنابراین با توجه به عوارض جبران ناپذیر سولاریوم به علت تابش شدید اشعه فرابنفش و احتمال ابتلای افراد به سرطان پوست و بروز آسیب‌های طولانی مدت از جمله آسیب‌های کبدی و پیری زودرس پوست، استفاده از این دستگاه در برخی کشورها نیز ممنوع شده است.

دیدن متن کامل

هنوز مجوز استخدام مربی پرورشی صادر نشده است

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، اصغر باقرزاده معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت صدور مجوز جذب مربی پرورشی، اظهار کرد: مذاکرات فراتر از ۱۱ هزار مجوز است و تا حدود ۲۵ هزار نفر هم مطرح است.

دیدن متن کامل

کاریابی انلاین و استخدام در شرکت های معتبر

در دنیای امروز، کاریابی آنلاین به عنوان یک روش نوین و موثر برای جذب نیروی کار متخصص شناخته شده است. شرکت ها با استفاده از این روش می توانند به راحتی با کاندید های مناسب برای شغل های خود ارتباط برقرار کنند و نیروی کار مورد نیاز خود را پیدا کنند. کاندید ها نیز از این فرصت استفاده می کنند تا به راحتی به فرصت های شغلی جدید دست پیدا کنند.

دیدن متن کامل