رزومه آگهی اگهی کار راننده
یک هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:اگهی کار راننده


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:راننده مدیرعامل


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟حداقل ۷ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ماهانه
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر

شماره تماس: 09195011497
آدرس حدودی:تهران/تهران
مهارت ها:

دارای مدرک دوره تشریفات


سابقه کارها:

سابقه رانندگی درچند شرکت خصوصی


توضیحات:

تسلط به تمام خودروها . آشنا به تمام مسیرهای داخل شهر وخارج از شهر

راننده مدیرعامل

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

فواید استخدام پرستار کودک در منزل

امروزه با توجه به شاغل بودن پدران و مادران، در جامعه، نیاز خانواده هایی که کودک خردسال دارند به پرستار مخصوص و آموزش دیده کودک جزوی از ضروریات خانواده ها می باشد. ضمن این که بخاطر این که تعداد مهد کودک هایی که مراقبت از خردسالان را برعهده می گیرند محدود می باشد در خیلی از شهرها استخدام پرستار کودک ضروری ترین کاری است که والدین بایستی برای کودک خود انجام دهند‌. استخدام پرستار کودک در منزل فوایدی به همراه دارد.

دیدن متن کامل

کار در تهران با حقوق بالا

کار در تهران با حقوق بالا می‌تواند جذابیت زیادی برای افراد باشد، اما با توجه به شرایط اقتصادی و تورم در کشور، تنها حقوق بالا کافی نیست و نیاز به توجه به جوانمردانه‌ترین نکات و اقدامات برای بهبود شرایط کاری و زندگی داریم. افزایش حقوق به تنهایی کافی نیست و باید به توجه به سایر جنبه‌های مهم مانند بیمه، محیط کاری، امکانات و تسهیلات، ارتقاء مهارت‌ها و توانمندی‌ها، ایجاد فرصت‌های پیشرفت و رشد حرفه‌ای، توازن بین کار و زندگی شخصی و ... پرداخت.

دیدن متن کامل

بکارگیری 710 نفر از جویندگان کار توسط کاریابی های غیر دولتی استان

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، حسینعلی خواجه مظفری در جلسه هیات اسـتانی کاریابی‌های غیر دولتی در محل سالن جلسات اداره‌کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: از ابتدای سال تا کنون یک هزار و ۶۱۷ فرصت شغلی توسط کاریابی های غیردولتی استان کسب شده که این مهم از طریق مراجعه کارفرمایان به سامانه جستجوی شغل و یا مراکز کاریابی انجام شده است.

دیدن متن کامل

انتشار اگهی رایگان

در دنیای امروز، انتشار اگهی ها و آگهی های تبلیغاتی برای فروش کالاها و خدمات یکی از روش های مهم و حیاتی برای جذب مشتریان و افزایش فروش است. با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت، انتشار آگهی ها از طریق رسانه های مختلف نظیر روزنامه ها، تلویزیون، رادیو، اینترنت و شبکه های اجتماعی رو به افزایش بوده است. یکی از روش های محبوب برای انتشار آگهی ها، استفاده از خدمات انتشار آگهی رایگان است که به کمک آن می توان به راحتی و بدون هزینه های بزرگی آگهی های خود را منتشر کرد.

دیدن متن کامل

استفاده از اینترنت برای جستجوی کار: اهمیت امنیت و حفظ حریم خصوصی

سایت‌های اگهی استخدام به عنوان یک پلتفرم معتبر و قابل اعتماد برای جستجوی شغل برای افرادی که به دنبال فرصت‌های شغلی جدید هستند، بسیار اهمیت دارند. این سایت‌ها به کارجویان امکان می‌دهند تا اطلاعات و مهارت‌های خود را درج کنند و به دنبال شغلی مناسب برای خود بگردند. از طرف دیگر، کارفرمایان نیز می‌توانند از این سایت‌ها برای انتشار آگهی‌های استخدام خود استفاده کنند و به دنبال نیروی کار ماهر و مناسب برای شغل خود بگردند.

دیدن متن کامل

نیروی کار ماهر مهندسی در تهران

در تهران، نیروی کار مهندسی بسیار موثر و ماهری وجود دارد که به‌عنوان انجمنی از افراد با توانمندی‌های بالا شناخته می‌شوند. این مهندسین با تحصیلات عالی و تجربه‌های گسترده در زمینه‌های مختلفی مانند مکانیک، برق، کامپیوتر و عمران فعالیت می‌کنند. آنها با استفاده از توانایی‌های خود و بهره‌وری بالا، به حل مشکلات پیچیده و پیشرفت فناوری کمک می‌کنند. نیروی کار مهندسی تهران با آموزش‌های مدام و دسترسی به آخرین ابزارها و تکنولوژی‌ها، در صنعت مهندسی به یکی از مهمترین نقاط جهان تبدیل شده است و نقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت اقتصاد این شهر دارد.

دیدن متن کامل