دسته آگهی اگهی کار و جای خواب
2 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:اگهی کار و جای خواب


عنوان آگهی:استخدام نیروی آقا در کارخانه ایران یاسا


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه دارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ماهانه
همراه جای خواب باشد؟ بله

شماره تماس: 09233448314
آدرس حدودی:تهران/عباس‌آباد
توضیحات:

کارخانه جهت تکمیل کادر فنی و ساده به تعدادی نیرو نیازمند است با حقوق ۱۶ الی ۲۰ میلیون با بیمه ، جای خواب ، غذا و عیدی. *پذیرش( شهرستانی فقط ) برای توضیحات بیشتر تماس بگیرید.

استخدام نیروی آقا در کارخانه ایران یاسا

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

کار در شیراز با حقوق بالا

علاوه بر این، کار در شیراز با حقوق بالا می‌تواند به افراد امکان دهد تا وقت کافی برای خانواده و دوستانشان صرف کنند. افراد با درآمد مناسب می‌توانند اوقات فراغت خود را با خانواده و دوستانشان سپری کنند و لذت بردن از زندگی اجتماعی خود را تجربه کنند. همچنین، این امر می‌تواند به افراد کمک کند تا تعادلی سالم بین کار و زندگی شخصی خود داشته باشند و از بروز استرس و فشارهای ناشی از کار، جلوگیری کنند.

دیدن متن کامل

اهمیت مدیریت استرس در فضای کسب و کار

به گزارش خبرگزاری مهر، سید صدرالدین نجاتی گیلانی، کارشناس حوزه کسب و کار درباره راهکارهایی برای مدیریت کسب و کار و بهبود آن در برنامه‌ای تلویزیونی گفت: هنگامی که مدل کسب و کار را آماده کردیم، در گام بعدی باید خود را آماده سازیم. برای تحقق این امر لازم است که شخصیت و مهارت خود را به خوبی بشناسیم. در واقع ما باید قبول کنیم که شروع یک کسب و کار، فرهنگ زندگی ما را تغییر می‌دهد.

دیدن متن کامل

کاریابی اشتغال و رزومه نویسی

کاریابی اشتغال و رزومه نویسی امروزه دو موضوع بسیار مهم و حیاتی برای افرادی است که به دنبال یافتن شغل مورد نظر خود هستند. با گسترش روزافزون بازار کار و رقابت فراوان بین افراد برای جذب فرصت های شغلی، داشتن یک رزومه قوی و انجام موثر فرآیند کاریابی اهمیت بسیاری پیدا کرده است. در این مقاله به بررسی اصول و مبانی کاریابی اشتغال و رزومه نویسی می‌پردازیم و راهکارهایی برای بهبود این فرآیند ارائه خواهیم داد.

دیدن متن کامل

کار در رستوران های تهران با جای خواب

در روزهای اخیر، با توجه به شرایط اقتصادی نامناسب کشور، بسیاری از افراد به دنبال کسب درآمد اضافی هستند. یکی از راه‌های محبوب برای کسب درآمد در این شهرها، کار در رستوران‌ها و کافه‌ها است. این صنعت، به دلیل رونق بالایش و وجود مشتریان ثابت، از جذابیت خاصی برخوردار است. اما چالش‌های خاصی نیز با خود به همراه دارد، به خصوص در شهرهای پرجمعیتی مانند تهران. در این مقاله به بررسی شرایط کاری در رستوران‌های تهران و اهمیت جای خواب برای کارمندان این صنعت پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

کار یا بیکاری؛ پیروزی در خوزستان با کیست

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، استان خوزستان با جمعیتی بالغ بر ۵ میلیون نفر، یکی از پرجمعیت‌ترین استان‌های ایران است. این استان با وجود ظرفیت‌های فراوان در حوزه‌های مختلف اقتصادی، از جمله نفت و گاز، کشاورزی، صنعت و گردشگری، با مشکل بیکاری روبرو است.

دیدن متن کامل

اگهی نیروی کار ادمین فضای مجازی

در دنیای امروز، با پیشرفت فناوری و افزایش استفاده از اینترنت، نیاز به نیروی کار ماهر در حوزه فضای مجازی به شدت احساس می‌شود. ادمین‌ها یکی از این نیروهای کلیدی هستند که در مدیریت و اجرای امور مختلف در این فضا نقش اساسی دارند. این مقاله به بررسی اهمیت و نیاز به اگهی نیروی کار ادمین در فضای مجازی می‌پردازد و اهمیت این نیروها در جامعه امروزی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

دیدن متن کامل