دسته آگهی آگهی استخدام فروشنده
2 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی استخدام فروشنده


عنوان آگهی:کار پاره وقت باگوشی و اینترنت برای خانمها


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:بله تایید اگهی رایگان
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:ثابت + پورسانت
همراه جای خواب باشد؟ خیر

چت کردن با آگهی دهنده :

آدرس حدودی:شیراز/شیراز
توضیحات:

برای خانمها کار مند دانشجو خانه دار وعزیزانی که جویای کار هستن بهترین فرست هست با ثبت نام رایگان و آموزش رایگان و درآمد بالا تعداد مهدود

کار پاره وقت باگوشی و اینترنت برای خانمها

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

برخورد جدی با رستوران‌های متخلف در شاهرود/ امحاء مواد غذایی فاسد

آرش صید آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره شائبه جمع‌آوری یک هزار و ۲۰۰ کیلوگرم گوشت فاسد از برخی رستوران‌های شاهرود و نگرانی مردم بابت این امر، تاکید کرد: علوم پزشکی متولی بهداشت و غذا است و به شکایت‌ها رسیدگی خواهد کرد.

دیدن متن کامل

کار بسته بندی در منزل چیست؟

کار بسته بندی در منزل یک فرصت بسیار جذاب و سودآور برای کسانی است که علاقه‌مند به کار از خانه هستند. با داشتن طرح کسب و کار مناسب، تجهیزات لازم و مهارت‌های لازم، می‌توانید در این زمینه موفق شوید و درآمد خود را افزایش دهید. اما برای موفقیت در این زمینه، باید به بازار مورد نظر خود دقت کنید، به کیفیت محصولات خود توجه داشته باشید و همیشه به روز باشید. از تجربه دیگران نیز می‌توانید بهره‌مند شوید تا بهترین راه حل‌ها را برای کار خود انتخاب کنید.

دیدن متن کامل

کاریابی  و استخدام در سایت ما

در دنیای امروز، بازار کار بسیار رقابتی و پویا است و افراد برای پیدا کردن شغلی مناسب و مطابق با توانایی‌ها و علاقه‌های خود، با چالش‌های زیادی روبرو هستند. یکی از روش‌هایی که برای یافتن شغل مورد نظر می‌توان از آن استفاده کرد، استفاده از سایت‌های کاریابی و استخدام است. در این مقاله قصد داریم به بررسی اهمیت و ابزارهای موجود برای کاریابی و استخدام در سایت‌های مختلف بپردازیم.

دیدن متن کامل

نقش کار آفرینی در توسعه تعاونی های گردشگری

به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم، کارآفرینی در حوزه گردشگری، شامل ایجاد و توسعه کسب و کارهایی است که به صورت مستقل یا با همکاری با دیگران، خدمات و محصولات گردشگری را ارائه می‌دهند. این کسب و کارها می‌توانند شامل هتل، رستوران، تور واحد، مراکز تفریحی و سایر امکانات گردشگری باشند.

دیدن متن کامل

کاریابی اشتغال و رزومه نویسی

کاریابی اشتغال و رزومه نویسی امروزه دو موضوع بسیار مهم و حیاتی برای افرادی است که به دنبال یافتن شغل مورد نظر خود هستند. با گسترش روزافزون بازار کار و رقابت فراوان بین افراد برای جذب فرصت های شغلی، داشتن یک رزومه قوی و انجام موثر فرآیند کاریابی اهمیت بسیاری پیدا کرده است. در این مقاله به بررسی اصول و مبانی کاریابی اشتغال و رزومه نویسی می‌پردازیم و راهکارهایی برای بهبود این فرآیند ارائه خواهیم داد.

دیدن متن کامل

کدام شغل ها با هوش مصنوعی از بین نمی روند

به گزارش خبرگزاری آریا،همزمان با پیشرفت بی‌امان هوش مصنوعی در صنایع مختلف، نگرانی‌ها درباره از بین رفتن مشاغل به موضوع بحث‌برانگیزی تبدیل شده است. با این حال، در میان تغییرات دگرگون‌کننده‌ای که هوش مصنوعی ایجاد کرده است، شغل‌های مشخصی وجود دارند که نه تنها در برابر ظهور تکنولوژی مقاوم هستند، بلکه حتی با وجود آن‌ها شکوفا می‌شوند. در ادامه 10 شغلی که کارشناسان معتقدند در برابر انقلاب هوش مصنوعی مقاوم خواهند ماند را مرور می‌کنیم.

دیدن متن کامل