دسته آگهی آگهی کار تبلیغاتی
5 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی کار تبلیغاتی


عنوان آگهی:دعی مجرب


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ساعتی
همراه جای خواب باشد؟ خیر

شماره تماس: 09134529305
آدرس حدودی:یزد/یزد
توضیحات:

دعای مجرب

دعی مجرب

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

اهمیت استراتژی‌های تبلیغاتی و بازاریابی در موفقیت کسب و کارها

تبلیغات و بازاریابی به عنوان یکی از ابزارهای اصلی توسعه و رشد کسب و کارها شناخته می‌شود. این دو عامل نقش بسیار مهمی در موفقیت یک شرکت یا کسب و کار دارند. تبلیغات به عنوان یک فرایند ارتباطی بین شرکت و مشتریان، به منظور اطلاع‌رسانی و تبلیغ محصولات و خدمات به مشتریان، اهمیت زیادی دارد. از طرف دیگر، بازاریابی برنامه‌ریزی، اجرا و کنترل فعالیت‌های تبلیغاتی و تبلیغات را به منظور افزایش فروش و ترویج برند محصولات انجام می‌دهد.

دیدن متن کامل

تکمیل ظرفیت برای آزمون استخدام آموزگار توضیحات مسئولان درباره اعتراض داوطلبان

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، نتایج نهایی آزمون استخدام آموزگار روز پنجشنبه 29 شهریور اعلام شد و پس از اعلام نتایج نهایی، عده‌ای از داوطلبان نسبت به عدم قبولی خود معترض شدند.

دیدن متن کامل

فریب تبلیغات موسسات کاریابی غیرمجاز برای تبدیل رمز ارز‌ها را نخورید!

سرهنگ داود معظمی گودرزی رئیس پلیس فتا تهران گفت: بیشترین پرونده های ورودی به پلیس فتای تهران بزرگ در حوزه جرایم اقتصادی و بانکداری الکترونیک است و از نظر عدد و رقم ،تعداد این موضوعات در صدر جرایم قرار دارد. رتبه دوم جرم‌های مرتبط با حوزه رمز ارز ها است.

دیدن متن کامل

ازمون استخدامی برای شغل و کار

ازمون‌های استخدامی یکی از روش‌های متداول برای انتخاب و استخدام نیروی کار در اکثر سازمان‌ها و شرکت‌ها است. این امتحانات به عنوان یک فرآیند انتخابی برای ارزیابی مهارت‌ها، دانش، تجربه و سایر ویژگی‌های مورد نیاز برای یک شغل خاص، استفاده می‌شوند. هدف نهایی این امتحانات، انتخاب افرادی است که بهترین تطابق را با نیازهای وظایف شغلی دارند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن در آن شغل عمل کنند.

دیدن متن کامل

اصرار بی‌نتیجه کارگران برای برگزاری جلسه شورای عالی کار

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،با توجه به عدم رضایت نمایندگان کارگران در پایان سال گذشته برای میزان افزایش دستمزد, مزد کارگران برای سال1402 حدود 27درصد افزایش یافت و این مسئله باعث شد تا نمایندگان کارگران در جلسه از وزیرکار و دولتی ها قول این موضوع را بگیرند که در صورت عدم کنترل تورم مجدداً مزد بازنگری شود. حالا در شرایطی که دولتی ها معقتدند مزد کنترل شده است, نمایندگان کارگران گلایه ها از عدم برگزاری جلسه شورای عالی کار و بررسی وضعیت معیشتی کارگران دارند.

دیدن متن کامل

حضور «آرایشگر شهر سِویل» در ارکستر سمفونیک تهران!

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرنا، ارکستر سمفونیک تهران زیرمجموعه بنیاد فرهنگی هنری رودکی پس از ۶ اجرا در مهرماه امسال، شامگاه چهارشنبه- دهم آبان ماه- با اجرای آثار آهنگسازان کلاسیک و بنام جهان به رهبری منوچهر صهبائی با حضور نوازندگان جوان و پیشکسوت به روی صحنه رفت.

دیدن متن کامل