دسته آگهی اگهی نیروی کار اداری
2 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:اگهی نیروی کار اداری


عنوان آگهی:جذب نیروی کار اداری


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه دارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی ماهانه
همراه جای خواب باشد؟ بله

شماره تماس: 09224006399
آدرس حدودی:شیراز/شیراز
توضیحات:

قابل توجه جوانان جویای کار هلدینگ تجاری، اداری،در زمینه واردات وصادرات،فروش،در کشور های آسیایی و اروپایی سه وعده غذایی بیمه و بازنشستگی عیدی سنوات پاداش ماهانه نیروی مورد نیاز آقا ۲۰تا۲۹سال مجرد دستمزد: از۲۲تا۳۵میلیون تومان ساعات کاری :شنبه تا چهارشنبه ۸تا۱۶ و پنجشنبه ها تا ظهر 09224006399آقای جعفری

جذب نیروی کار اداری

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

ایجاد یک سایت جامع برای ارائه مقالات و اخبار جدید در زمینه بازار کار و فرصت‌های شغلی

در دنیای امروز، بازار کار به سرعت تغییر می‌کند و فرصت‌های شغلی متنوعی برای افراد فراهم می‌شود. اما یافتن اطلاعات دقیق و به‌روز درباره این فرصت‌ها و اخبار مرتبط با بازار کار ممکن است چالش‌بر باشد. به همین دلیل، ایجاد یک سایت جامع برای ارائه مقالات و اخبار جدید در زمینه بازار کار و فرصت‌های شغلی ضروری به نظر می‌رسد.

دیدن متن کامل

کار یا بیکاری؛ پیروزی در خوزستان با کیست

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، استان خوزستان با جمعیتی بالغ بر ۵ میلیون نفر، یکی از پرجمعیت‌ترین استان‌های ایران است. این استان با وجود ظرفیت‌های فراوان در حوزه‌های مختلف اقتصادی، از جمله نفت و گاز، کشاورزی، صنعت و گردشگری، با مشکل بیکاری روبرو است.

دیدن متن کامل

وزارت کار: اشتغال اتباع فاقد پروانه کار ممنوع است

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، وزارت کار طرح ملی تعیین وضعیت اشتغال اتباع افغانستانی (سامانه جامع اشتغال اتباع خارجی) را از 9 اسفندماه 1401 در 16 استان کشور آغاز کرده است. به‌موجب این طرح اقامت مجاز این افراد منوط به روشن‌ شدن وضعیت شغلی آنان خواهد بود و افراد شرکت‌کننده از مزایای قانونی این طرح برخوردار خواهند شد.

دیدن متن کامل

اگهی نیروی کار در بخش بازاریابی

در جامعه امروزی، بازاریابی یکی از حیاتی‌ترین بخش‌های هر سازمان و شرکت است. اما یافتن نیروی کار ماهر و متعهد برای این حوزه امری چالش‌برانگیز است. اعلان استخدام در بخش بازاریابی به عنوان یک راه حل برای جذب و استخدام نیروی کار با تجربه و توانمند در این زمینه مطرح شده است.

دیدن متن کامل

۱۰ سال انتظار برای استخدام!

به گزارش خبرگزاری فارس کرمانشاه، سازمان نهضت سوادآموزی ایران یک سازمان دولتی ایرانی است، که در سال ۱۳۵۸ به دستور سیدروح‌الله خمینی و به منظور آموزش خواندن و نوشتن به بزرگسالان و نیز کودکانی که به مدرسه دسترسی ندارند (مناطق محروم) تشکیل شد.

دیدن متن کامل

چالش‌ها و فرصت‌های بازار کار در تهران

استخدام و کاریابی یکی از مهمترین مسائلی است که در هر شهر و کشوری اهمیت دارد، اما در تهران به خصوص، با گسترش شهر و افزایش جمعیت، این موضوع دارای اهمیت بیشتری می‌شود. تهران به عنوان پایتخت ایران، یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای کشور است و بسیاری از افراد در جستجوی شغل و فرصت‌های شغلی در این شهر مهم قرار دارند. از این رو، موضوع کاریابی و استخدام در تهران اهمیت بسیاری دارد و باید به صورت جدی مورد بررسی قرار گیرد.

دیدن متن کامل