رزومه آگهی آگهی کار عمران و ساخت سازی
یک ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار عمران و ساخت سازی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:استا بنا و بلوک زنی


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟حداقل ۴ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:فوری
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
نیاز به جای خواب دارید؟ بله

شماره تماس: 09057883890
آدرس حدودی:خراسان رضوی/خراستان رضوی
مهارت ها:

بنایی .سیمان زنی بلوک زنی دیوار چینی و...


سابقه کارها:

۵سال درطبس کار میکنم


توضیحات:

تعطیلی ندارم

استا بنا و بلوک زنی

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

مشاغل در عصر هوش مصنوعی

سال ۲۰۱۵ میلادی، شرکت «آمازون» دریافت که نرم‌‌‌افزارهای مورد استفاده این شرکت برای جذب نیرو، دچار سوگیری منفی و غیرمنطقی نسبت به گروهی از متقاضیان کار است. شاید بتوان این درک را نقطه شروعی جدی برای نگاه منفی به فناوری هوش مصنوعی در حوزه اشتغال دانست. پس از آن گزارش‌‌‌های متعدد دیگری به موضوع هوش مصنوعی و تاثیر آن بر مشاغل پرداختند که عموما با نگاه منفی همراه بود.

دیدن متن کامل

اگهی کار برای ارایشگران

در دنیای امروز، با توجه به رشد روز افزون صنعت زیبایی و ارایش، ارایشگران نقش بسیار مهمی در زندگی مردم ایفا می‌کنند. آن‌ها با تخصص و تجربه‌ی خود، به مشتریان خود اعتماد و زیبایی را به آن‌ها باز می‌گردانند. اگهی کار برای ارایشگران ابزاری موثر برای جذب مشتریان جدید و افزایش شناخت برند شخصی ارایشگران است.

دیدن متن کامل

اگهی کار برای دانشجویان

در امروزه با توجه به رشد روزافزون فناوری و اینترنت، دانشجوان به دنبال فرصت‌های کاری مختلف هستند. اگهی‌های کار برای دانشجویان یکی از راه‌های موثر برای یافتن فرصت‌های شغلی مناسب می‌باشد. این اگهی‌ها می‌توانند شامل مواردی مانند پروژه‌های تحقیقاتی، استخدام در شرکت‌های فناوری، کارهای پاره‌وقت و یا کارهای فریلنسری باشند. از آنجایی که دانشجویان به دنبال تجربه کاری و کسب درآمد هستند

دیدن متن کامل

ایجاد سامانه‌ مشکل بیکاری را حل نمی‌کند ضرورت مشارکت تعاونی ها در اشتغالزایی

به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم، طی چند وقت اخیربارها دولتی ها از کاهش نرخ بیکاری و ثبت کمترین نرخ بیکاری طی چندسال اخیر خبر داده اند.

دیدن متن کامل

ایجاد یک سایت جامع برای ارائه مقالات و اخبار جدید در زمینه بازار کار و فرصت‌های شغلی

در دنیای امروز، بازار کار به سرعت تغییر می‌کند و فرصت‌های شغلی متنوعی برای افراد فراهم می‌شود. اما یافتن اطلاعات دقیق و به‌روز درباره این فرصت‌ها و اخبار مرتبط با بازار کار ممکن است چالش‌بر باشد. به همین دلیل، ایجاد یک سایت جامع برای ارائه مقالات و اخبار جدید در زمینه بازار کار و فرصت‌های شغلی ضروری به نظر می‌رسد.

دیدن متن کامل

قانون جدید بیمه کارگران ساختمانی مشکل بیمه کارگران را حل نمی‌کند

رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی با اشاره به اینکه بیمه حق مسلم تمام کارگران ساختمانی است گفت: طبق گفته ی کارشناسان تأمین اجتماعی با تصویب قانون بیمه کارگران ساختمانی فقط ۷۰۰هزار نفری که بیمه هستند حفظ می شوند امکان بیمه جدید نیست.

دیدن متن کامل