کسب و کار کسب و کار
5 روز قبل

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی های کسب و کار :

دسته:کسب و کار


عنوان آگهی:شرکت خدماتی ونظافتی گیتی


شماره تماس: 09195008243
استان و شهر:تهران/ستارخان
توضیحات:

شرکت گیتی باتخفیف برای مشترییان عزیز درهمه کارهای خدمات ونظافت خانه ساختمان محل کار،راهپله ها،پنجره نرده آسانسورودرب هاو... مهمانی پذیرای مساجدوتحویل خانه نوساز،پشتبام کلینیک باشگاه تمام وقت پاسخ گوهستیم ودرارثع وقت نیروی جوان ماهراعزام تمام تهران وکرج خواهدشو....

شرکت خدماتی ونظافتی گیتی

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

ایجاد یک سایت جامع برای ارائه مقالات و اخبار جدید در زمینه بازار کار و فرصت‌های شغلی

در دنیای امروز، بازار کار به سرعت تغییر می‌کند و فرصت‌های شغلی متنوعی برای افراد فراهم می‌شود. اما یافتن اطلاعات دقیق و به‌روز درباره این فرصت‌ها و اخبار مرتبط با بازار کار ممکن است چالش‌بر باشد. به همین دلیل، ایجاد یک سایت جامع برای ارائه مقالات و اخبار جدید در زمینه بازار کار و فرصت‌های شغلی ضروری به نظر می‌رسد.

دیدن متن کامل

کار در شیراز با حقوق بالا

علاوه بر این، کار در شیراز با حقوق بالا می‌تواند به افراد امکان دهد تا وقت کافی برای خانواده و دوستانشان صرف کنند. افراد با درآمد مناسب می‌توانند اوقات فراغت خود را با خانواده و دوستانشان سپری کنند و لذت بردن از زندگی اجتماعی خود را تجربه کنند. همچنین، این امر می‌تواند به افراد کمک کند تا تعادلی سالم بین کار و زندگی شخصی خود داشته باشند و از بروز استرس و فشارهای ناشی از کار، جلوگیری کنند.

دیدن متن کامل

خبر جدید از آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی

ایسنا : زمان توزیع کارت شرکت در جلسه آزمون تأسیس و فعالیت شرکت‌های حمل و نقل بین المللی کالا سازمان راهداری و حمل و نقل جادهای وزارت راه و شهرسازی مشخص شد.

دیدن متن کامل

تاثیر هوش بر کار و استخدام

هوش به عنوان یکی از عوامل مهم در تعیین موفقیت افراد در زندگی شخصی و حرفه‌ای شناخته شده است. این موضوع باعث شده تا تحقیقات زیادی در زمینه تاثیر هوش بر کار و استخدام انجام شود. هوش یکی از عوامل مهم در تعیین موفقیت افراد در زمینه کار و استخدام است. افراد با هوش بالا معمولاً توانایی حل مسائل پیچیده، تفکر استدلالی، و تصمیم‌گیری منطقی برتری دارند. همچنین، این افراد به راحتی می‌توانند اطلاعات جدید را فرا گرفته و به سرعت در مواجهه با چالش‌های جدید عمل کنند.

دیدن متن کامل

جویای کار در شرکت

در دنیای امروز، یافتن یک شغل مناسب و مطابق با توانایی ها و علایق فرد، یکی از چالش های اصلی برای بسیاری از افراد است. اغلب افراد به دنبال یافتن یک شغل است که به آنها امکان می دهد بهره وری خود را افزایش دهند، مهارت های خود را توسعه دهند و در نهایت به رشد حرفه ای خود برسند. اما یافتن یک شغل مناسب و مورد نیاز خود، یک فرایند طولانی و پر استرس است که نیاز به استراتژی های خاص و کارآمد دارد.

دیدن متن کامل

افزایش حقوق کارکنان در تهران رقابت شدید بین شرکت‌ها برای جذب نیروی کار متخصص

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و شهر تهران به عنوان پایتخت، موضوع کار در تهران با حقوق بالا برای اکثر افرادی که به دنبال شغل و درآمد مناسب هستند، بسیار مهم می‌باشد. در این مقاله قصد داریم به بررسی این موضوع پرداخته و عوامل موثر در افزایش حقوق کارکنان در تهران را بررسی کنیم.

دیدن متن کامل