رزومه آگهی آگهی کار عمران و ساخت سازی
2 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:آگهی کار عمران و ساخت سازی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:کاشی کاری برقکاری کفپوش وپارکت


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟بیشتر از ۱۰ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر

شماره تماس: 09226894709
آدرس حدودی:گیلان/گیلان
توضیحات:

سلام کاشیکارهستم انجام تمام کارهای بنای گج کاری سیمان کاری دیوار جینی تمام مراحل کار را خودم انجام میدم صفر تا صد

کاشی کاری برقکاری کفپوش وپارکت

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

مقالات درباره کار و استخدام و کسب و کار :

با حداقل دستمزد در شهرستان‌ها دو هفته هم نمی‌شود دوام آورد زندگی در تهران ۳۰ میلیون حقوق ماهانه می‌خواهد!

گزارش خبرنگار ایلنا، بیست و دوم خردادماه سال جاری، سه عضو کارگری شورایعالی کار با ثبت یک درخواست رسمی در دبیرخانه‌ی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خواستار برگزاری یک نشست سه‌جانبه با موضوع ترمیم دستمزد شدند.

دیدن متن کامل

کاریابی تهران

تهران به عنوان پایتخت ایران، یکی از پرجمعیت‌ترین و پرتنوع‌ترین شهرهای کشور محسوب می‌شود. این شهر با دارا بودن صدها شرکت و موسسه مختلف، یکی از مهمترین مراکز کاریابی کشور محسوب می‌شود. هر ساله هزاران فرد به دنبال فرصت‌های شغلی در تهران می‌آیند و از این راه برای بهبود شرایط زندگی خود و یا پیشرفت حرفه‌ای استفاده می‌کنند. در این مقاله قصد داریم به بررسی و تحلیل وضعیت کاریابی در تهران بپردازیم و به مهمترین نکات و روندهای این حوزه پرداخته و راهکارهایی برای بهبود آن ارائه دهیم.

دیدن متن کامل

مجوز استخدام ١٠ هزار نفر در شوراهای حل اختلاف صادر شد

به گزارش خبرنگار ایرنا عبدالرضا مصری روز سه‌شنبه در همایش "وحدت، مهرورزی و صلح" در مشهد افزود: قانون شوراهای حل اختلاف نیز پس از ١٧ سال در مجلس به تصویب رسید و در مرحله تایید در شورای نگهبان است.

دیدن متن کامل

استخدام و کار در ایران

استخدام و کار به عنوان موضوعات اصلی در زندگی انسانی، در ایران نیز با چالش‌هایی روبه‌رو است. بالا بودن نرخ بیکاری، عدم توانایی دولت در ایجاد شغل‌های پایدار و تحمیل تحریم‌های اقتصادی تنها برخی از مشکلات بازار کار در این کشور هستند. ایجاد قوانین کاری منعطف و تضمین حقوق کارگران می‌تواند بهبود چشمگیری در وضعیت استخدام و کار در ایران داشته باشد.

دیدن متن کامل

آگهی استخدام امروز تهران

در دنیای امروز، یافتن یک شغل مناسب و مطابق با توانایی‌ها و تجربیات فرد یکی از چالش‌های اصلی است که افراد برای ورود به بازار کار با آن مواجه هستند. برای این منظور، استفاده از آگهی‌های استخدام و اعلانات مشاغل می‌تواند یکی از بهترین روش‌ها برای پیدا کردن فرصت‌های شغلی مناسب باشد. در این مقاله، به بررسی یک آگهی استخدام امروز در تهران می‌پردازیم و اهمیت آن را برای افراد جویای کار بررسی می‌کنیم.

دیدن متن کامل

حضور «آرایشگر شهر سِویل» در ارکستر سمفونیک تهران!

به گزارش خبرنگار موسیقی ایرنا، ارکستر سمفونیک تهران زیرمجموعه بنیاد فرهنگی هنری رودکی پس از ۶ اجرا در مهرماه امسال، شامگاه چهارشنبه- دهم آبان ماه- با اجرای آثار آهنگسازان کلاسیک و بنام جهان به رهبری منوچهر صهبائی با حضور نوازندگان جوان و پیشکسوت به روی صحنه رفت.

دیدن متن کامل