رزومه آگهی آگهی کار تبلیغاتی
4 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی کار تبلیغاتی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:نقاشی ساختمان


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟بیشتر از ۱۰ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی روزانه
نیاز به جای خواب دارید؟ بله

شماره تماس: 09119685773
آدرس حدودی:گلستان/گلستان
توضیحات:

باسلام نقاشی داخلی ساختمان پذیرفته میشود

نقاشی ساختمان

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

سایت اخبار مواد شیمیایی و صنایع

در دنیای امروز، مواد شیمیایی و صنایع مرتبط با آنها از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. این صنایع یکی از پایه‌های اصلی تولید و توسعه در بسیاری از صنایع مختلف هستند. از جمله مواد شیمیایی مهم می‌توان به پلاستیک، لاستیک، مواد غذایی، داروها و مواد شوینده اشاره کرد که در تمام جوانب زندگی ما حضور دارند.

دیدن متن کامل

آشنایی با هتل‌های تهران برای سفرهای کاری با دسترسی مناسب

انتخاب هتل‌های شهر تهران برای اقامت در یک سفر کاری باید دارای ویژگی‌های مختلفی باشند تا افراد بتوانند یک اقامت راحت و خوب را در آن‌ها تجربه کنند. یک سری هتل‌های تهران مناسب برای اقامت افراد در سفر های کاری وجود دارند. افراد با دانستن ویژگی این هتل‌ها می‌توانند راحت‌تر انتخاب کرده و بدون فوت وقت در آن‌ها اقامت گزینند. حال با ما همراه باشید تا در رابطه با ویژگی‌های هتل‌های در تهران اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

دیدن متن کامل

برگزاری وبینارهای آموزشی آنلاین رایگان برای افزایش مهارت‌های نیروی کار در تهران

در دنیای امروزه، با پیشرفت فناوری و انتقال بسیاری از فعالیت‌ها به فضای آنلاین، اهمیت آموزش و یادگیری آنلاین بیش از پیش مشهود است. این امر به ویژه در شهرهای پرجمعیت و پرترافیک مانند تهران اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. برگزاری وبینارهای آموزشی آنلاین می‌تواند به عنوان یک راهکار موثر برای افزایش مهارت‌های نیروی کار در تهران مطرح شود.

دیدن متن کامل

ابلاغ دستورالعمل هدف‌گذاری برای ایجاد ۱۵۰ هزار فرصت شغلی در حوزه مشاغل خانگی

به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم، آزیتا همتیان, رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی مشاغل خانگی کشور با حضور در چهل‌و‌هشتمین نشست ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی و سومین جلسه در دولت سیزدهم اظهار داشت: اعطای اینماد(نماد اعتماد الکترونیک) به دارندگان مجوز مشاغل خانگی، صدور مجوز در 10رشته شغلی با یک کد ملی، ایجاد و راه‌اندازی 512نمایشگاه و بازار عرضه و فروش محصولات مشاغل خانگی در کشور، ایجاد بیش از 700شبکه و زنجیره تأمین و رتبه اوّل صدور مجوزها در بین دستگاه‌های اجرایی از مهم‌ترین اقدامات در حوزه توسعه مشاغل خانگی بوده است.همچنین توسعه و افزایش رشته ها به 622رشته شغلی و تشکیل 20تعاونی تامین نیاز استانی از دیگر اقدامات شاخص این دبیرخانه می باشد.

دیدن متن کامل

انتشار اگهی رایگان

در دنیای امروز، انتشار اگهی ها و آگهی های تبلیغاتی برای فروش کالاها و خدمات یکی از روش های مهم و حیاتی برای جذب مشتریان و افزایش فروش است. با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت، انتشار آگهی ها از طریق رسانه های مختلف نظیر روزنامه ها، تلویزیون، رادیو، اینترنت و شبکه های اجتماعی رو به افزایش بوده است. یکی از روش های محبوب برای انتشار آگهی ها، استفاده از خدمات انتشار آگهی رایگان است که به کمک آن می توان به راحتی و بدون هزینه های بزرگی آگهی های خود را منتشر کرد.

دیدن متن کامل

اگهی کار تهران

تهران، پایتخت ایران، یکی از پرجمعیت‌ترین و پرترافیک‌ترین شهرهای جهان است. با این حجم بزرگی از جمعیت، همواره نیاز به امکانات و خدمات شهری بیشتری دارد. یکی از روش‌های ارتباط بین افراد و شرکت‌ها در تهران، استفاده از اگهی‌های مختلف است. اگهی کار تهران یکی از مهم‌ترین منابع اطلاعاتی برای افراد و شرکت‌ها در تهران است که امکان معرفی محصولات و خدمات خود را فراهم می‌کند.

دیدن متن کامل