دسته آگهی آگهی استخدام آرایشگر
3 هفته پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی استخدام آرایشگر


عنوان آگهی:استخدام نیرو در سالن زیبایی


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:خیر
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
همراه جای خواب باشد؟ خیر

چت کردن با آگهی دهنده :

آدرس حدودی:تهران/تهران
مهارت ها:

استخدام ناخنكار و رنگ كار حرفه اى به صورت درصدى


استخدام نیرو در سالن زیبایی

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

ارائه اطلاعات در مورد بازار کار و فرصت‌های شغلی در ایران

بازار کار و فرصت‌های شغلی از جوانان و افراد جویای کار در هر کشور، یکی از مهمترین مسائل مطرح است. ایران نیز یکی از کشورهایی است که با چالش‌های فراوان در حوزه بازار کار و اشتغال روبه‌رو است. در این مقاله، به بررسی و ارائه اطلاعات در مورد بازار کار و فرصت‌های شغلی در ایران پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

استخدام و کار راننده

همچنین، استفاده از تجهیزات مدرن نیز می تواند به افزایش ایمنی کمک کند. از تجهیزاتی مانند لوازم اضافی برای آماده بودن در مواقع اضطراری، تجهیزات ایمنی فردی مانند کمربند ایمنی و کلاه ایمنی و همچنین تجهیزات ایمنی خودرو مانند ترمزهای ضد قفل و کنترل استحکام خودرو می توان استفاده کرد. از طرفی، رعایت قوانین و مقررات رانندگی و همچنین رعایت نکات ایمنی از اهمیت بسیاری برخوردار است و می تواند به کاهش حوادث رانندگی کمک کند. به طور کلی، با ترکیب این روش ها و استراتژی ها، می توان بهبود ایمنی و کارایی راننده را بهبود داد و خطرات مرتبط با رانندگی را کاهش داد

دیدن متن کامل

اگهی استخدام

در دنیای امروز، یکی از مهمترین روش‌های برای یافتن شغل مناسب، اگهی‌های استخدام است. اگهی‌های استخدام معمولا در رسانه‌های مختلف منتشر می‌شوند و اطلاعاتی درباره شرایط شغلی، حقوق و مزایا، نیازمندی‌های شرکت و مهارت‌های مورد نیاز ارائه می‌دهند. این اگهی‌ها برای افرادی که به دنبال شغل هستند، امکان مقایسه و انتخاب بهتر را فراهم می‌کنند. علاوه بر این، شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز از طریق اگهی‌های استخدام، به راحتی می‌توانند نیروی کار ماهر و متخصص را جذب کنند و به توسعه کسب و کار خود بپردازند. در نتیجه، اگهی‌های استخدام نقش بسیار مهمی در ارتقای اقتصاد و اشتغال کشورها دارند.

دیدن متن کامل

مشکل اشتغال کشور با نظام استاد شاگردی حل نمی‌شود

به گزارش خبرنگار ایلنا، «استاد شاگردی حلقه‌ی مفقوده تربیت نیروی ماهر است»؛ این جمله را وزیر کار پیشتر در دفاع از ماده‌ی ۱۵ لایحه‌ی توسعه‌ی هفتم و نظام استاد شاگردی بیان کرده بود. ماده‌ای که البته از همان ابتدا به دلیلِ مخالفت‌های بسیار در پیش نویسِ نهایی از سوی دولت کنار گذاشته شد. در حالی که این موضوع تمام شده به نظر می‌رسید، به نحوی دیگر باز در لایحه برنامه هفتم توسعه گنجانده شد و مجلس کلیاتِ آن را اواسط هفته به تصویب رساند.

دیدن متن کامل

اگهی کار انلاین

اگهی کار انلاین یک فرصت عالی برای افرادی است که به دنبال فرصت‌های شغلی در دسترس و متنوع هستند. با استفاده از پلتفرم‌های انلاین مانند وب‌سایت‌های استخدامی و شبکه‌های اجتماعی حرفه‌ای، افراد می‌توانند به راحتی رزومه خود را بارگذاری کنند و با جستجوی شغل‌های مورد نظر، به فرصت‌های جذاب دست پیدا کنند. این روش از آنجایی که زمان و هزینه‌های مربوط به حضور در مصاحبه‌های حضوری را صرفه‌جویی می‌کند، بسیار محبوب است. همچنین، این روش به افراد امکان می‌دهد تا با کارفرمایان و شرکت‌های مختلف در سراسر جهان در ارتباط باشند و از فرصت‌های شغلی بین‌المللی نیز بهره‌مند شوند.

دیدن متن کامل

پیدا کردن شغل و کیفیت ان بر زندگی افراد

در دنیای امروز، افراد به دنبال یافتن یک شغل مناسب و با کیفیت هستند که بتوانند از آن بهره‌وری کنند و زندگی بهتری داشته باشند. اما چگونه می‌توانیم یک شغل مناسب را پیدا کنیم و چگونه می‌توانیم اطمینان داشته باشیم که این شغل به ما کیفیت زندگی می‌دهد؟ در این مقاله به بررسی اهمیت پیدا کردن یک شغل مناسب و کیفیت آن بر زندگی افراد می‌پردازیم.

دیدن متن کامل