رزومه آگهی اگهی کار نیروی فنی و مهندسی
یک ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی


دسته:اگهی کار نیروی فنی و مهندسی


دنبال کار هستمتایید اگهی رایگان

عنوان آگهی:مدیر طراحی و مهندسی


دارای معلولیت می باشید؟خیر
اتباع می باشید؟خیر
سابقه کار دارید؟بیشتر از ۱۰ سال
جنسیت : مرد هستم
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:پرداختی توافقی
نیاز به جای خواب دارید؟ خیر

شماره تماس: 09915530811
آدرس حدودی:مرکزی/اراك
توضیحات:

کار در شرکت یا کارخانه ای که واحد طراحی آن نیاز به مدیر طراحی داشته باشد سابقه کار ۲۸ سال دارم و قصد دارم تا حداقل ۳۵ سال سابقه در بازنشستگی داشته باشم حداقل حقوق مورد نظرم ۶۰ میلیون می‌باشد در شرکتهای معتبر و بزرگی دارای تجربه همکاری می‌باشم در صورت نیاز رزومه کامل را ارسال میکنم (۰۹۹۱۵۵۳۰۸۱۱) دوره های مختلف آموزشی را طی کرده ام و سابقه تدریس دوره های تخصصی را در دیگر شرکتها را نیز دارم

مدیر طراحی و مهندسی

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

سامانه رصد اشتغال هر روز به روز رسانی می‌شود

معاون اشتغال و کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سامانه رصد اشتغال کشور با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هر روز به روزرسانی می‌شود.

دیدن متن کامل

تاثیر هوش مصنوعی بر بازار کار

هوش مصنوعی یکی از فناوری‌های پیشرفته و نوآوری‌های بزرگ در دنیای امروز است که به سرعت در حال تغییر و تحول است. این فناوری قدرتمند توانایی تحلیل داده‌ها، پیش‌بینی الگوها و انجام وظایف پیچیده را داراست. با این حال، تاثیر هوش مصنوعی بر بازار کار نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند و می‌تواند تغییرات عمده‌ای در نحوه کارکرد و ساختار بازار کار به وجود آورد. در این مقاله، تاثیر هوش مصنوعی بر بازار کار را بررسی خواهیم کرد و اینکه چگونه این فناوری می‌تواند زیرساخت‌ها و فرصت‌های جدیدی برای افراد و شرکت‌ها ایجاد کند.

دیدن متن کامل

استخدام پرستار سالمند از کجا شروع کنیم که خیالمان راحت باشد؟

ممکن است شما درباره استخدام پرستار سالمند در روزنامه یا مجله، سایت های اینترنتی، با تجربه شخصی و یا با کمک آژانس های پرستار سالمند ،ممکن است پرستار مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین ممکن است با دادن آگهی شخصی در روزنامه ها و یا فضای مجازی، پرستار سالمند مورد نظر خود را بیابید. همه این راه ها برای یافتن مراقب در دسترس هستند.

دیدن متن کامل

اگهی کار برای دانشجویان

در امروزه با توجه به رشد روزافزون فناوری و اینترنت، دانشجوان به دنبال فرصت‌های کاری مختلف هستند. اگهی‌های کار برای دانشجویان یکی از راه‌های موثر برای یافتن فرصت‌های شغلی مناسب می‌باشد. این اگهی‌ها می‌توانند شامل مواردی مانند پروژه‌های تحقیقاتی، استخدام در شرکت‌های فناوری، کارهای پاره‌وقت و یا کارهای فریلنسری باشند. از آنجایی که دانشجویان به دنبال تجربه کاری و کسب درآمد هستند

دیدن متن کامل

انشتار اگهی برای کاریابی در اصفهان

استخدام نیروی کار ماهر و متخصص از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا نیروی کار به عنوان یکی از عوامل اصلی موفقیت یک سازمان محسوب می‌شود. یکی از روش‌های موثر برای جذب نیروی کار متخصص و ماهر، انشتار اگهی برای کاریابی است. در این مقاله، به بررسی انشتار اگهی برای کاریابی در استان اصفهان می‌پردازیم و روش‌ها و راهکارهایی را برای جذب نیروی کار متخصص در این منطقه معرفی می‌کنیم.

دیدن متن کامل

قابلیت‌های جدید به استوری اینستاگرام افزوده می‌شود

آدام موسری، مدیر اینستاگرام فاش کرد این پلتفرم شبکه اجتماعی، تست امکان اشتراک گذاری استوری با لیست مخاطبان متعدد را آغاز کرده است. این اپلیکیشن پیش از این، ویژگی «دوستان نزدیک» (کلوز فرندز) را عرضه کرده که به کاربران امکان می‌دهد برخی از دوستانشان را به یک لیست اضافه کرده و استوری‌های خود را تنها با آنها به اشتراک بگذارند. این ویژگی، اندکی حریم خصوصی در شبکه اجتماعی کاربر، به خصوص کاربرانی که یک پروفایل عمومی دارند، ایجاد می‌کند.

دیدن متن کامل