دسته آگهی آگهی کار تبلیغاتی
3 ماه پیش

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی مشابه :

دسته:آگهی کار تبلیغاتی


عنوان آگهی:ادمین پاسخگویی


امکان استخدام فرد دارای معلولیت:بله تایید اگهی رایگان
امکان استخدام اتباع خارجی:خیر
دهنده آگهی:کارفرما
سابقه کار:نیاز ندارد
بیمه:بیمه ندارد
نوع همکاری:مشخص نشده
شرایط پرداخت:ثابت + پورسانت
همراه جای خواب باشد؟ خیر

چت کردن با آگهی دهنده :

آدرس حدودی:شیراز/شیراز
توضیحات:

به تعدادی ادمین پاسخگویی تلگرام.... اینستاگرام چت تبلیغاتی و بازاریابی نیاز مندیم تو خونه و در کنار خانواده به درآمد میلیونی برس

ادمین پاسخگویی

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

این نشانه‌ها روی ناخن خبر از بیماری می‌دهد

سلامت‌نیوز نوشت: پاره شدن عروق خونی در محل ناخن باعث ایجاد خطوط باریک و عمودی زیر سطح ناخن می‌شود. خونریزی خطی در ناخن به دلیل آسیب مستقیم به ناخن یا مصرف برخی داروها، و همچنین ناشی از برخی بیماری‌ ها رخ می‌دهد. با این حال، عامل شایع‌تر آن، آسیب ناخن ناشی از ضربه است.

دیدن متن کامل

استخدام در کار مورد علاقه خود که مهارت دارید

استخدام در حوزه‌ای که علاقه و مهارت دارید یکی از مهمترین اهداف حیاتی برای بسیاری از افراد است. این امر نه تنها به شما امکان می‌دهد که در حوزه مورد علاقه خود فعالیت کنید، بلکه احساس رضایت و خوشبختی بیشتری نیز به شما می‌بخشد. در این مقاله، به بررسی اهمیت استخدام در کاری که مهارت دارید می‌پردازیم و راه‌هایی را برای رسیدن به این هدف مطرح می‌کنیم.

دیدن متن کامل

استخدام خانم در تهران

استخدام خانم ها در تهران، با توجه به تفاوت های جنسیتی و تبعیض های موجود در جامعه، همواره یک موضوع حساس و پر اهمیت بوده است. اما با گذشت زمان و تحولات اجتماعی، زنان نیز به دنبال فرصت های شغلی و کارآفرینی در این شهر بزرگ هستند. این تغییرات نه تنها نشان از توانمندی و استعداد زنان برای ورود به بازار کار دارد، بلکه نقش آنها در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور نیز بسیار مهم است.

دیدن متن کامل

اگهی کار مدل و زیبایی

اگهی کار و زیبایی یکی از موضوعات مهم و جذاب در عصر حاضر است که تاثیر بسزایی بر جوانان و جامعه دارد. با پیشرفت تکنولوژی و ارتقای سطح زندگی، افراد همواره به دنبال روش‌های جدید برای بهبود ظاهر و افزایش جذابیت خود هستند. از این رو، تبلیغات کار و زیبایی اهمیت بسزایی پیدا کرده است و بسیاری از افراد به دنبال روش‌ها و محصولاتی هستند که به آن‌ها کمک کنند تا زیباتر به نظر برسند.

دیدن متن کامل

نقش کار آفرینی در توسعه تعاونی های گردشگری

به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم، کارآفرینی در حوزه گردشگری، شامل ایجاد و توسعه کسب و کارهایی است که به صورت مستقل یا با همکاری با دیگران، خدمات و محصولات گردشگری را ارائه می‌دهند. این کسب و کارها می‌توانند شامل هتل، رستوران، تور واحد، مراکز تفریحی و سایر امکانات گردشگری باشند.

دیدن متن کامل

نوشتن اگهی جذاب برای جذب نیروی کار

نوشتن یک اگهی جذاب و موثر نیازمند توجه به جزئیات و نکات مهم است. ابتدا باید توجه کنیم که اهداف اصلی ما از این اگهی چیست؟ آیا می‌خواهیم محصول خود را به فروش برسانیم؟ یا اینکه خدماتمان را معرفی کنیم؟ یکی از نکات مهم در نوشتن اگهی، تاکید بر مزایای منحصر به فرد محصول یا خدمات شما است. مخاطبان باید در اولین نگاه به اگهی، متوجه ارزش افزوده و منحصر به فردی که شما ارائه می‌دهید، شوند. همچنین، استفاده از عبارات جذاب و تشویقی می‌تواند تاثیر بسزایی در جلب توجه مخاطبان داشته باشد.

دیدن متن کامل