کسب و کار کسب و کار
6 روز قبل

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی های کسب و کار :

دسته:کسب و کار


عنوان آگهی:در بانک مهر ثبت نام کنیدومیلیونی پول بگیرید


شماره تماس: 09195453259
استان و شهر:تهران/تهران
توضیحات:

در بانک مهر ثبت نام کنید ودرامد میلیونی کسب کنید وبعد از پنج سال بازنشست بشید و حقوق و مزایای ثابتی داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با خانم جلیلوند تماس بگیرید وشماره خانم جلیلوند است ۰۹۹۲۵۹۱۲۲۷۹ هر وقت باخانم جلیلوند تماس گرفتید لطف کنید و بگویید که معرف من خانم نوری است ممنون میشم

در بانک مهر ثبت نام کنیدومیلیونی پول بگیرید

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

توزیع ۲ تن تخمه شور برای جلوگیری از خواب‌آلودگی رانندگان واقعیت دارد؟

دو روز اخیر در شبکه‌های اجتماعی موضوع توزیع ۲ تن تخمه شور برای جلوگیری از خواب‌آلودگی رانندگان، واکنش برانگیز شده است تا جایی که برخی این موضوع را یک شوخی یا خبر کذب عنوان کرده‌اند، اما ماجرا چیست؟

دیدن متن کامل

ایجاد یک برنامه مشاوره و راهنمایی رایگان برای کمک به افراد در جستجوی کار

از آنجا که بیکاری یکی از چالش‌های اساسی جوامع مختلف جهان است، ایجاد برنامه‌های مشاوره و راهنمایی برای کمک به افراد در جستجوی کار امری ضروری به نظر می‌رسد. این برنامه‌ها می‌توانند به افراد کمک کنند تا بهترین راه‌حل‌ها را برای ورود به بازار کار پیدا کنند و مهارت‌های لازم برای موفقیت در آن را بیاموزند. در این مقاله، به بررسی اهمیت ایجاد یک برنامه مشاوره و راهنمایی رایگان برای کمک به افراد در جستجوی کار می‌پردازیم.

دیدن متن کامل

پیدا کردن شغل و کیفیت ان بر زندگی افراد

در دنیای امروز، افراد به دنبال یافتن یک شغل مناسب و با کیفیت هستند که بتوانند از آن بهره‌وری کنند و زندگی بهتری داشته باشند. اما چگونه می‌توانیم یک شغل مناسب را پیدا کنیم و چگونه می‌توانیم اطمینان داشته باشیم که این شغل به ما کیفیت زندگی می‌دهد؟ در این مقاله به بررسی اهمیت پیدا کردن یک شغل مناسب و کیفیت آن بر زندگی افراد می‌پردازیم.

دیدن متن کامل

اگهی کار انلاین در سایت ها

اگهی کار انلاین به عنوان یک روش جدید برای یافتن کار یا استخدام کردن کارمندان، مزایای بسیاری دارد که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به صرفه‌جویی در زمان و هزینه اشاره کرد. با استفاده از این روش، افراد می‌توانند به راحتی از طریق اینترنت به اطلاعات مربوط به شغل‌های مختلف دسترسی پیدا کنند و بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل مصاحبه، با کارفرمایان ارتباط برقرار کنند. این امر به صرفه‌تر بودن و سرعت بیشتر در فرایند استخدام منجر می‌شود و همچنین برای کارجویانی که در مناطق دورافتاده زندگی می‌کنند، فرصت مناسبی برای دسترسی به فرصت‌های شغلی فراهم می‌آورد.

دیدن متن کامل

سایت های انتشار اگهی کار و استخدام کل کشور

در دنیای امروز، اینترنت به عنوان یکی از ابزارهای اصلی برای جستجوی کار و استخدام به شمار می‌رود. سایت‌هایی که به انتشار آگهی‌های استخدامی می‌پردازند، امکان برقراری ارتباط بین کارفرما و کارجو را بسیار ساده‌تر کرده‌اند. این سایت‌ها به افراد فرصت می‌دهند تا به راحتی بتوانند به جستجوی شغل مورد نظر خود بپردازند و از طریق ارسال رزومه و انجام مصاحبه‌های آنلاین، به امید یافتن شغلی مناسب برای خود برسند.

دیدن متن کامل

اگهی استخدام راننده

در زمان حاضر، با توجه به رشد روز افزون صنعت حمل و نقل و نیاز های مختلف شرکت ها و سازمان ها به خدمات حمل و نقل، استخدام رانندگان حرفه ای بسیار مهم و حیاتی است. اگهی های استخدام راننده ابزاری قدرتمند برای کسب و کارها و شرکت ها می باشند تا به دنبال یافتن نیروهایی ماهر و متعهد برای تامین نیازهای حمل و نقل خود باشند.

دیدن متن کامل