کسب و کار کسب و کار
2 روز قبل

اگهی کار

هشدار!!! شناخت اگهی کار و استخدام جعلی

دیدن اگهی های کسب و کار :

دسته:کسب و کار


عنوان آگهی:پخش مواد غذایی


شماره تماس: 09025688373
استان و شهر:البرز/البرز
آدرس حدودی:ماهدشت
توضیحات:

هرچی که بخواید ما داریم فقط کافیه زنگ بزنید استعلام قیمت بگیرید

پخش مواد غذایی

هشدار:

گزارش کاربران یکی از راه‌های شناسایی کاربران متخلف و مسدود شدن حساب آن‌ها در کار ۵۰ می باشد. در صورت مواجهه با کلاهبرداری یا مزاحمت اخلاقی، حتماً آگهی را گزارش کنید.

بخش کوتاهی از چند متن اگهی ها کار و استخدام :

اهمیت مدیریت استرس در فضای کسب و کار

به گزارش خبرگزاری مهر، سید صدرالدین نجاتی گیلانی، کارشناس حوزه کسب و کار درباره راهکارهایی برای مدیریت کسب و کار و بهبود آن در برنامه‌ای تلویزیونی گفت: هنگامی که مدل کسب و کار را آماده کردیم، در گام بعدی باید خود را آماده سازیم. برای تحقق این امر لازم است که شخصیت و مهارت خود را به خوبی بشناسیم. در واقع ما باید قبول کنیم که شروع یک کسب و کار، فرهنگ زندگی ما را تغییر می‌دهد.

دیدن متن کامل

اگهی کار بازاریابی در سایت

در دنیای امروز، بازاریابی اینترنتی یکی از مهمترین راه‌های تبلیغات و ترویج کسب و کارها شده است. با توجه به روند رو به رشد اینترنت و استفاده گسترده مردم از آن، کار بازاریابی در سایت‌ها به یکی از ابزارهای اصلی برای جذب مشتریان تبدیل شده است. در این مقاله، به بررسی اهمیت اگهی کار بازاریابی در سایت‌ها و نحوه استفاده از آن برای افزایش فروش و شناخت برند پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

متقاضیان کار در خارج کشور بخوانند

دفتر توسعه نهاد‌های اشتغال و هدایت نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای شرایط و موارد مورد نیاز جهت اطلاع متقاضیان کار در خارج از کشور پیش از ثبت‌نام در دفاتر کاریابی خارجی را اعلام کرد.

دیدن متن کامل

نشست وزارت کار با سفیر ارمنستان برای اعزام نیروی کار ایرانی

به گزارش خبرنگاراقتصادی خبرگزاری تسنیم،به گفته ی امید ملک,مدیر کل دفتر توسعه نهادهای اشتغال و هدایت نیروی کار وزارت کار پیش زمینه اعزام نیروی کار مازاد ایرانی به خارج از کشور، در وهله نخست حفظ کرامت نیروی کار ایرانی با هدف تجربه اندوزی،ارزآوری و انتقال دانش می باشد در همین راستا آشنایی با زبان ، داشتن مهارت ، توانایی و استانداردهای لازم بر اساس نیاز کشورهای متقاضی و نیرو پذیر، دانش زبانی، مدرک زبان معتبر و سایر مدارک مورد نیاز است.

دیدن متن کامل

سایت ها انلاین کار  و کاریابی برای تمام افراد جویای کار

در دنیای امروز، با پیشرفت فناوری و اینترنت، روش های جستجوی کار و استخدام به شدت تغییر کرده است. سایت های انلاین کار و کاریابی امکاناتی فراوان برای افراد جویای کار و کارفرمایان فراهم کرده اند. این سایت ها به افراد امکان می دهند تا به راحتی از طریق اینترنت به جستجوی کار مورد نظر خود بپردازند و همچنین به کارفرمایان این امکان را می دهند تا به راحتی نیروی انسانی مورد نیاز خود را پیدا کنند.

دیدن متن کامل

استخدام ارایشگر کار

استخدام ارایشگر یکی از مهمترین مراحل در فرآیند تجهیز یک مرکز زیبایی یا استودیو آرایش است. ارایشگران حرفه‌ای با توانایی‌های خاص و استعدادهای منحصر به فردی می‌توانند به رویای زیبایی مشتریان کمک کنند. در این مقاله به بررسی اهمیت استخدام ارایشگران و نکاتی که در این فرآیند باید مد نظر قرار گیرد، خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل